Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Fen Fakültesi’nde yapılan “Elden Ele Projesi” açılış töreni yoğun ilgi gördü.

Mektebim Ailesi Okuyor Projesi ilk Adımını Tamamladı Mektebim Ailesi Okuyor Projesi ilk Adımını Tamamladı

PAÜ Fen Fakültesi’nde “Elden Ele Projesi” açılış töreni yapıldı. Açılış konuşmasını Fen Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yakup Kaska tarafından yapıldı. Dekan Kaska’nın açılış konuşmasının ardından PAÜ Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kutluhan yapmış olduğu konuşmada projenin önemine değinerek projeye katkıda bulunan herkese teşekkür etti. 

BULUŞMA NOKTASI OLACAK

Fen Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yakup Kaska yaptığı açıklamada, “Üniversitemiz özellikle Covid-19 döneminde, kapanması sonrasında araştırma faaliyetlerini tekrar şaha kaldırmak için hem hocaların hem öğrencilerin hem de şehirdeki dinamiklerin buluştuğu, günde iki kez çayın içilip ikramlıkları yerken de projelerini tartıştıkları bir düşünme ortamı olacak. Buradan üniversitemizin proje yönünü geliştirecek, özellikle uluslararası projelerle işbirlikleri fikirlerinin oluştuğu bir toplantı ortamı olacak ve bunları hayata geçireceğiz. Şehirdeki hayır yapmak isteyen kişileri de bu projemize destek olmaya davet ediyoruz.” İfadesinde bulundu.
Elden Ele Projesine katkıda bulunan ve destek olan; akademisyen, öğrenci ve diğer katılımcılara teşekkür plaketi verildi. Tören sonrasında etli pilav, ayran ve tulumba tatlısı, bisküvi, lokum ve gofret ikramı yapıldı.

pau-elden-ele-proje-yakup-kaska-ahmet-kutluhan-5pau-elden-ele-proje-yakup-kaska-ahmet-kutluhan-3pau-elden-ele-proje-yakup-kaska-ahmet-kutluhan-4pau-elden-ele-proje-yakup-kaska-ahmet-kutluhan-1pau-elden-ele-proje-yakup-kaska-ahmet-kutluhan-2