Denizli’de CHP 15, AK Parti 3 ve YRP 1 belediye kazandı Denizli’de CHP 15, AK Parti 3 ve YRP 1 belediye kazandı

AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir, seçim bölgesinde kırsalda kalan mahalleler için sağlık ocağı sözü verdi. Pekdemir, sağlığın önemini ve vatandaşların bu alandaki ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak merkezde ve kırsal bölgelerde sağlık ocağı ihtiyacı duyulan tüm mahallelere modern sağlık ocakları yapacaklarını açıkladı.

Pamukkale Belediye Başkan Adayı Pekdemir’in projeleri arasında bulunun ve modern mimarileriyle dikkat çekecek olan bu yapılar, son teknoloji tıbbi ekipmanlarla donatılacak. Ayrıca inşa edilecek olan sağlık ocakları, eksiksiz bir şekilde Sağlık Bakanlığı’na devredilerek biran önce hizmete girmesi ve vatandaşların daha etkin ve kaliteli sağlık hizmetlerine erişebilmeleri sağlanacak.

“Vatandaşlarımızın uygun görüp bize görev vermeleri durumunda hemen hemen yarısı kırsalda bulunan Pamukkale’de yapacağımız çalışmalar ve gerçekleştireceğimiz projelerimiz ile bölgede yaşam standardını artırmayı amaçlıyoruz” diyen AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir, sağlık ocaklarının yapılmasıyla birlikte, bölgedeki sağlık altyapısının güçlendirilmiş ve vatandaşların sağlık hizmetlerine daha kolay erişebilmesinin sağlanmış olacağının altını çizdi.