banner1348

Başkan Gürlesin Pamuk Kafe'de Halkla Buluştu

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, mahalle toplantılarının yanı sıra düzenlen halk günlerinde vatandaşlarla bir araya geldi. 

Başkan Gürlesin Pamuk Kafe'de Halkla Buluştu
banner1336

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, ilki Şubat ayında yapılan ve vatandaşın sıkıntı, şikayet, istek ve önerilerinin dinlemek için düzenlenen ‘Hüseyin Gürlesin ile Halk Günü’nde vatandaşlarla bir buluştu.
Pamuk Kafe’de düzenlenen programa Başkan Gürlesin’nin yanı sıra başkan yardımcıları ile daire müdürleri ve vatandaşlar katıldı. Sıkıntıları olan vatandaşlar söz alarak dertlerini anlatarak çözülmesini istiyor. Başkan Gürlesin, vatandaşları dinleyerek, yapılması gerekenleri anlatıp, çözümler buluyor.
Sistemin sağlıklı bir şekilde işleyebilmesi için herkese düşen görevin eksiksiz yerine getirilmesi gerektiğini belirten Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, “Ekibimle beraber vatandaşlarımızın isteğini karşılayabilmek ve sistemi oturtabilmek için gecemizi gündüzümüze katmaya devam ediyoruz. İnşallah bundan sonrada hafta içi hafta sonu demeden hizmet vermeyi sürdüreceğiz. Biliyorsunuz 337 bin nüfusumuz var. Bu nüfusla Türkiye’deki 26 ilden daha büyük bir ilçeye sahibiz. 3 yıllık bir belediye olarak 50 yıllık belediyelerin veremediği hizmetleri vermeye başladık. 68 mahallemiz var. İlçemizin bir ucu Gözler bir ucu Cankurtaran. İkisinin arasındaki mesafe 65 kilometre. Sadece gidip gelmek 2 saat sürüyor. Sorumluluğumuzun ağır olduğunu biliyoruz. Ama bu sorumluluk karşısında rehavete düşersek insanlarımızın sorunlarına çözüm olabilirsek ne mutlu bizlere” dedi.
Daha sonra halk gününe katılan vatandaşlar görüş, öneri, sıkıntı ve dertlerini iletti. Başkan Gürlesin, belediyenin görev ve yetkisinde olduğu konularda ilgili başkan yardımcıları ve müdürleri hemen görevlendirdi. Kaymakamlık, Sosyal Yardım Müdürlüğü, Denizli Büyükşehir Belediyesi ve DESKİ gibi görev ve yetki sorumluluğu dışında kalan konularda ise not alındı.

haberdenizli.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER