Kelime olarak, Avrupa’ya uygunluk belgesi anlamındaki bu sistemde AB standartlarına uygun bir şekilde ve insani değerleri önemseyerek gelişti. Hayvanları, bitkileri ve en önemlisi yaşamı koruyan standartlara her zaman uygun şekilde üretiliyor. Ürünlerimiz AB’ye uygun bir şekilde satılıyor ve serbest dolaşım açısından işaretlendirmeler yapılıyor. İşaretler bulunan ürünlerde hayvanlara, bitkilere ve çevre güvenliğine zarar gelmeyeceği konusunda özenle hazırlanan bir simge oluyor.

Faydaları Nelerdir?

Serbest dolaşım ve pazarlama konusunda önemli bir etkiye sahip, uluslararası anlamda pazarlama yapılıyorsa belge üzerinde işaret bulunması her açıdan fayda sağlıyor. AB teknik mevzuatı konusunda uygun olup olmadığı belgeleniyor. Pasaport işlevi görüyor fakat bilinmelidir ki garanti belgesi olarak kullanılmıyor.

Kalitenin başlangıcı ve emniyetin adı oluyor. Ce belgesi veren firmalar, yeni yaklaşım direktiflerine uyguluğu belgeler niteliktedir. Bu belgeyi taşıyan ürünler genellikle insanların emniyetini her zaman ön planda tutuyor. Can ve mal konusunda emniyet sağlayarak çevreyi koruyor ve enerji tasarrufu sağlıyor.

Hedefleri Nelerdir?

Uluslararası bir sektörde kalkınmayı sağlayarak ileri gelen bir kurum olmayı hedefliyor. İnsana, çevreye her zaman duyarlı projeler gerçekleştirerek müşterilerine dilediklerini sunuyor.

Hedefleri şu şekildedir;

  • Müşterilerin memnuniyeti konusunda hassas davranmak
  • Kişisel gelişim açısından katkısı
  • Değer ve katma hizmetleri
  • Yenilik ve her zaman yenilikçi olmak
  • Gizlilik
  • Tarafsız bir şekilde yapı oluşturmak
  • Sorumluluk ve denetim
  • İyileştirme ve geliştirme

Gibi hedeflerle sizlere en kaliteli hizmeti sağlayan özkan danışmanlık daha yaşanabilir bir geleceğe zemin hazırlıyor.

Sonbaharda çiçek açan erik ağacı görenleri hayrete düşürüyor Sonbaharda çiçek açan erik ağacı görenleri hayrete düşürüyor

Nasıl Alınır?

Sektörde ortaya çıkan rekabet ortamları, yetkinlik ve tecrübe açısından gerekli olan belgenin sağlanması firmaların problem yaşamaması konusunda önemli yere sahiptir. Özkan danışmanlık, ce belgesi fiyatı mühendislerle beraber oluşturulan ekiple sizlere hizmet vermeye devam ediyor.

Hem uygun fiyat hem de hızlı ve kısa sürede belgelendirme işlemi yapıyor. Ürünlerinizin yönetmeliğe uygun olup olmadığını belirlediğinizde öncelikle incelenerek tespite karar veriliyor. Gerekli testler, kullanım kılavuzu, teknik dosyalar ardından işlemleriniz gerçekleşerek belge sahibi olursunuz. Sizlere güvenilir bir şekilde hizmet vererek pozitif bir alan oluşturuyoruz.