Vildan Müdürü Dündar, Hedefemiz İlk 100’e Öğrenci Sokmak

Özel Denizli Vildan Anadolu Lisesi, eğitim öğretim yılının başlamasının ikinci haftasında öğrenci velileriyle bir araya geldi. Anadolu Lisesi Müdürü Dündar, öğrencilerimizi milli, manevi ve akademik olarak yetiştiriyoruz.

ÖZEL OKUL 22.09.2019, 14:22 23.09.2019, 09:53
Vildan Müdürü Dündar, Hedefemiz İlk 100’e Öğrenci Sokmak
banner1665

Özel Denizli Vildan Anadolu Lisesi, eğitim öğretim yılının başlamasının ikinci haftasında öğrenci velileriyle bir araya geldi. Veli toplantısına Özel Denizli Vildan Koleji Genel Müdür Bayram Atmaca, Anadolu Lisesi Müdürü Turgut Dündar, lise öğretmenleri ve öğrenci velileri katıldı. 

Özel Denizli Vildan Koleji konferans ve sinema salonunda yapılan toplantıda konuşan Özel Denizli Vildan Anadolu Lisesi Müdürü Turgut Dündar, “23 yıldan beri eğitim öğretim veriyoruz, lise olarak da 4. Senemiz. Dolayısıyla akademik anlamda yapamayacağımız hiçbir şey yok. Öğrenci istedikten sonra yönetimin de desteğiyle her türlü desteği veriyoruz. Hedefimiz akademik anlamda ilk 100’e öğrenci sokmak. Velilerimizin öğrenciyle vakit geçirmesi lazım. Zaten ödevlerini burada yaptırıyoruz. Kitap okumayı burada yaptırıyoruz. Velilerimize düşen evde çocuklarına karşı ilgili olmaları. Türkiye’de velisiyle iletişimi olmayan çok öğrenci var. Bu konuda çok ciddi sıkıntılar yaşıyorlar. Öğrencilerimizin yapması gereken işlerin yüzde 90’ını burada yaptırıyoruz.” dedi.

Vildan Müdürü Dündar, Hedefemiz İlk 100’e Öğrenci Sokmak

Sosyal etkinlikler anlamında çok fazla kulüp kurduklarını belirten Dündar, “Kulüplerimiz devreye girdiğinde öğrencilerin yeteneklerini keşfetmiş olacağız. Yine kariyer günleri yapacağız, bu günlerde öğrencilerimizin geleceklerini ilgilendiren konular için uzman kişiler getirip konferanslar düzenleyeceğiz. Vildan Koleji olarak değerler eğitimine önem veriyoruz. Bu eğitimde öğrencilerimizi milli ve manevi değerlere sahip olmasını sağlıyoruz. Akademik anlamda öğrencilerimiz zaten başarılı olacak ve hedeflerine ulaşacaklar.” dedi.

Vildan Müdürü Dündar, Hedefemiz İlk 100’e Öğrenci Sokmak

Rehberlik öğretmeni Hasan Kılıç da yaptığı konuşmada velilerin çocuklarına nasıl davranmaları gerektiğini, değerler eğitiminin önemli olduğunu örneklerle anlattı. 

Düzenlenen veli toplantısında daha sonra öğretmenler velilerle tek tek tanıştı. Veliye öğrencisi hakkında bilgi verdi. 

Vildan Müdürü Dündar, Hedefemiz İlk 100’e Öğrenci Sokmak
 

Yorumlar (0)