Özel Denizli Seviye Okulları seminer salonundan düzenlenen törene on muharip gazi katıldı ve gaziler öğrenciler ve öğretmenlerce ayakta alkışlandı.

Denizli Gaziler Derneği Başkanı Sayın Hamdi Helvacılar tüm gaziler adına yaptığı konuşma ile öğrencileri derin duygular içinde bıraktı.

DENİB’in 'Patronun Rotası' programı yoğun ilgi gördü DENİB’in 'Patronun Rotası' programı yoğun ilgi gördü

Türk Dili ve Ddebiyatı Öğretmeni Nimet Aşı'nın sunumuna Tarih Öğretmeni Figen Özdilek konuşması ile eşlik etti, okunan şiirler ve izletilen videolar günün anlam ve önemini en özel şekilde belirtti.

Özel Denizli Seviye  Okulları Kurucu Müdürü Sayın Mahmut Catlık yaptığı konuşma ile gazilerimizi onurlandırdı.
Bu ülkenin ne zorluklarla korunduğu ve kazanıldığı, yaşanan acıları, verilen kayıpları, dökülen kanların hatırına bugün birlik olunmalıdır, vatan korunmalıdır. Bu vatana sahip çıkılması gerektiği törende defalarca vurgulandı.
Denizli Gaziler Derneği'nden gelen gaziler ile özel Denizli Seviye Okulları öğrencilerinin birlikte katıldıkları yemek sonrası Özel Denizli Seviye Okulları Kurucu Müdürü Mahmut Catlık bir süre sohbet etti, çekilen anlamlı fotoğraflar ile tören sonlandırıldı.

denizli-seviye-okullari-gaziler-gunu-etkinligi-2denizli-seviye-okullari-gaziler-gunu-etkinligi-3denizli-seviye-okullari-gaziler-gunu-etkinligidenizli-seviye-okullari-gaziler-gunu-etkinligi-1