AK Parti'nin Türkiye Yüzyılı vizyonuna yönelik çalışma ve programlarını anlatan. Nilgün Ök, “Güçlü Türkiye için Tavas hazır” dedi.
AK Parti Denizli Milletvekili ve Milletvekili Adayı Nilgün Ök, AK Parti Tavas İlçe Başkanlığı'nı ziyaret etti.  AK Parti Tavas İlçe Başkanı Hasan Hüseyin Büyüktarakcı ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Ök, burada partililerle bir araya geldi. Toplantıda Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde Türkiye Yüzyılı vizyonuna yönelik çalışma ve programlar hakkında bilgi veren Nilgün Ök, “Güçlü Türkiye için Tavas hazır, Denizli hazır, ak kadrolarımız hazır. Aziz milletimiz için gece gündüz demende çalışmaya devam edeceğiz” dedi. Ardından, Karahisar Sanayi Sitesi'ne geçen Nilgün Ök, burada esnaflarla bir araya geldi. Sanayi sitesinde faaliyet gösteren işletme sahipleri, AK Parti'nin son yıllarda gerçekleştirdiği çalışmaların esnaflar için ne kadar faydalı olduğu hakkında düşüncelerini paylaştı. Ök de, esnafların sorunları ve ihtiyaçları konusunda bilgi alarak, çözüm önerilerini aktardı.

Doğru adımlarla yola devam

Nilgün Ök burada esnaflara yaptığı konuşmada, AK Parti hükümetinin esnaflara sağladığı desteklerin önemine dikkat çekti. Özellikle, esnafların finansmana erişimlerini kolaylaştırmak adına hayata geçirilen destek programları hakkında bilgi verdi. Ayrıca, esnafların işletmelerini geliştirmeleri ve rekabet güçlerini artırmaları adına sağlanan fırsatların büyük önem taşıdığını ifade eden AK Parti Denizli Milletvekili ve Milletvekili Adayı Nilgün Ök, “Esnaflarımızın refahı ve kalkınması için gece gündüz demeden gayret ediyoruz. Türkiye Yüzyılında üretenlerin daha müreffeh ve mutlu olduğu bir Türkiye için hep birlikte çalışıyoruz. Doğru adımlarla yola devam ediyoruz” diye konuştu.

karahisar-2karahisarkarahisar-1