Ofis taşıma nakliye firması arıyorsanız hoş geldiniz. Ofisler bazen zemin katta bazen de yüksek katlarda olabilir. Yüksek katlarda bulunan ofislerin taşınması işleminde asansörlü araçlar kullanılır. Bu araçlar uzayan kolları sayesinde yüksek katlardan eşya indirme işlemini kolay bir şekilde gerçekleştirerek zaman kazandırır. Filomuzda yer alan yeni nesil asansörlü araçlar günün her saatinde hizmet vermeye devam etmektedir.

Keten Gömlek Keten Gömlek

Ofis Taşıma Nakliyat Firması

En iyi İstanbul ofis taşıma nakliyat firmalarından bir tanesidir ofistasima.com web sitesi. Büro, iş yeri taşımacılığına özel olarak çözümler sunmaktadır. Özel yöntemlerle gerçekleştirilen ve zaman kazandıran özelliği ile dikkat çeken ofis nakliyesi hizmetine özel araçlarımız, düzenli bir şekilde modernize edilmektedir. Her zaman için hizmete hazır bir şekildedir.

Ofis Nakliye Paketleme

Özel ekibimizde yer alan paketleme elemanlarımız eşyaları özelliğine uygun şekilde hızlı bir şekilde paketlemektedir. Paketlemede görevli elemanlarımızın gayretleriyle taşınacak olan eşyalar hızlı bir şekilde kutulara yerleştirilir. Kutulara yerleştirilen eşyalar asansörlü aracın kabinine yerleştirilir. Aşağıda bekleyen iki eleman eşyaları karşılar ve yük aracına nakleder.

Özel paketleme yöntemi ile gerçekleştirilen taşıma işlemimiz kısa sürede biter. Yükleme işlemi sonrasında şoförümüz yola çıkarak taşıma işleminin son aşaması olan teslimat aşamasını başlatır. Nakliyede uzman ve deneyimli şoförler her zaman için önemlidir. Şoförler zaman kaybetmeden ve güvenli yolları tercih ederek eşyayı yeni ofise taşır. Ofise taşınan eşyaların yerleştirilmesi konusunda ada şirketimiz çözüm üretmektedir.

Ofis Nakliye Teslimat

Filomuzdaki yeni nesil modern yük araçları ile eşyalar zarar görmeden söz verilen zaman zarfında yerine teslim edilmektedir. Yılın her gününde ve dört mevsimde ekip olarak ofis taşımaya devam ediyoruz. Müşteri hizmetlerimiz sizden gelen talepleri analiz ederek dönüş yapmaktadır. Kısa sürede ekspertiz elemanlarımız adresinize ulaşarak yerinde inceleme yapmaktadır.

https://www.ofistasima.com/