Bir ev dekorasyonunda en önemli mobilya grubu koltuk takımı olarak görülse bile aslında genel bir bütünlük olmadığı zaman o dekorasyon oldukça kötü bir yer halinde gözükebiliyor. Bu nedenle de özellikle ev dekorasyonları yapılırken genel bir bütünlüğe ve beraberinde de mobilya gruplarının birbiri ile olan uyumlarına bakılıyor diyebiliriz.

Konforlu bir ev dekorasyonu yapmak istiyorum ancak yanında da şıklıktan ödün vermek istemiyorum diyenler için özel olarak hazırlanan Lupo Home Koleksiyonları, dünya trendlerini yakından takip edenler için özel olarak tasarlanmaktadır.

Her geçen gün bir önceki koleksiyonlarından çok daha iyi tasarımlara imza atan firma, sadece mobilya gruplarının tasarım ve üretimlerini değil aynı zamanda da evlerin genel dekorasyon projelerini de hazırlayan uzman bir mimari kadroya sahip.

koltuk-takimi-3

Alanın uzman iç mimar ile çalışarak dünyadaki trendleri ve modern mobilya seçenekleri sizin için Türkiye’ye uyarlayan Lupo Home, hem ev dekorasyonu hem de iş yeri dekorasyonu alanında büyük hizmetler vererek yüzlerce birbirinden mutlu müşteriyi yanında tutmayı başarmıştır.

kose-koltuk-3

Bütün mobilya grupları özel olarak üretiliyor.

Özel üretim seçenekleri ile köşe koltuk, yemek masası takımı gibi birçok farklı alanda özel olarak üretim gerçekleştiren Lupo Home, özel ölçü ve özel tasarım şeklinde bir çalışma sürdürmektedir. Özellikle köşe koltuk alanında birbirinden farklı şık tasarımı ile hayallerinizdeki ev dekorasyonunu sağlayacak olan Lupo Home, Masko Mobilya Kenti’nde sizlere hizmet vermektedir.

yemek-masasi-takimi-1

Modern dekorasyon ve modern fikirler.

Modern ev dekorasyonu ve modern mobilya modelleri dendiği zaman ilk akla gelen masko firması olan Lupo Home, şık tasarımları ve önemli dekorasyon projeleri ile sizleri de yanında görmek istiyor. Lupo Home mobilya modellerine ve Lupo Home dekorasyon projelerine firmanın web sitesinden veya sosyal medya hesapları üzerinden ulaşabilir ya da Masko’da bulunan mağazasını ziyaret ederek ürünleri yakından görme fırsatı elde edebilirsiniz.