Hemşehrilerimizin bize göstermiş oldukları ilgi ve desteğe layık olacağız. Halkın tercihi ve gönlü Büyük Birlik'ten yana. Denizli'den en az 2 vekil çıkaracağız. Denizli'ye en güzel şekilde hizmet edeceğiz" dedi. Karateke ve ekibi bugün seçim çalışmaları kapsamında Raifoğlu Tekstil, Hacı Ahmet Pakel vakfı, Gökçe Tel ve Pamukkale Kablo'yu ziyaret etti.

Büyük Birlik Partisi (Büyük Birlik) Denizli 1. Sıra Milletvekili Adayı İsmail Karateke seçim çalışmalarına son günde devam etti. Denizli Büyük Birlik Partisi olarak seçim çalışmalarında 7 vekil adayı ile birlikte 70'şer kişilik ekiplerle, halkın sorunlarını ve dertlerini, bizzat yerinde dinlediklerini belirten Milletvekili adayı İsmail Karateke, "Vatandaşlarımızın sorunlarını biliyoruz. İnşallah seçildiğimiz takdirde bu sorunların hiç birisi kalmayacak. Allah’ın izniyle inşallah Büyük Birlik Partisi olarak Denizli'de en az bir tane milletvekili çıkarmış durumdayız. Hedefimiz üç tane milletvekili çıkarmak, halkın teveccühü bize karşı çok olumlu, çok güzel. Halkın tercihi ve gönlü Büyük Birlik'ten yana. İnşallah ülke genelinde de 60-70 vekil ile mecliste olacağız." ifadelerini kullandı.

Milletvekili adayı İsmail Karateke ve ekibi bugün seçim çalışmaları kapsamında Raifoğlu Tekstil, Hacı Ahmet Pakel vakfı, Gökçe Tel ve Pamukkale Kablo'yu ziyaret etti. Her gittiği fabrikada işçilerin büyük ilgisiyle karşılaşan Karateke, işçilerin yanında olduğunu bir kez daha vurgulayarak, hep birlikte güzel günlere doğru ilerleyeceklerini söyledi. Fabrika çalışanları Karateke'nin ilgisine teşekkür ederek, İsmail Karateke'ye desteklerini ve güvenlerini ifade ettiler. 

tel-1