Uz, "Bir Başkadır Benim Memleketim"

Gece gündüz demeden çalışmalarına devam eden, Milliyetçi Hareket Partisi(MHP)'nin genç milletvekili adayı Mehmet Uz, Başkarcı ve Servergazi'de vatandaşlar ile bir araya geldi.

Uz, "Bir Başkadır Benim Memleketim"

HABERDENİZLİ.COM

Akşam saatlerinde Başkarcı mahallesine giderek burada ki vatandaşlarla sohbet eden Uz, sağ-sol olaylarında hayatını kaybeden Ülkücü Cengiz Şen'in babası Hüseyin Şen'i evinde ziyaret etti. Uz daha sonra Servergazi çay bahçesine geçti.

"24 HAZİRAN ÜLKE GELECEĞİ İÇİN BİR MİLAD OLACAK"

Ziyarette vatandaşların büyük desteğini alan Uz, "İnsanlar bu ülkenin geleceğinin MHP'de olduğunu anlamıştır. Bizlere gelen destekler bunu belli etmiştir. 24 Haziran ülkemizin geleceği için bir milad olacaktır" dedi.

"BİR BAŞKADIR BENİM MEMLEKETİM"

Denizli için yapacaklarını da anlatan Mehmet Uz, "Ben bu şehre sevdalıyım. Bu şehirde yaşayanlar benim öz ailemdir. Hepsinin derdini çözeceğim ve herkes tarafından parmakla gösterilecek bir Denizli için uğraşacağım. Çünkü bir başkadır benim memleketim" dedi.

"VAROLSUN ÜLKÜCÜ ŞEHİDİM"

Sağ-sol kavgasında hayatını kaybeden ülkücü Cengiz Şen'in babasını ziyaret eden Uz, "Varolsun ülkücü şehidim. Onlar bu vatan için karşılık beklemeksizin şehadet şerbetini içen koçyiğitlerdir. Bizler onların neslini devam ettirmeye çalışan ülkücü insanlarız" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER