banner1348

MHP'li Uz, Bahçeli'nin Af Çıkışına Destek Verdi

24 Haziran seçimleri çalışmalarına devam eden Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)’nin genç milletvekili adayı Mehmet Uz, MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin kader mahkûmlarına yönelik istediği af konusunun çok doğru bir karar olduğunu söyledi

MHP'li Uz, Bahçeli'nin Af Çıkışına Destek Verdi

Seçim çalışmalarına Merkezefendi kapalı pazaryeri ve Bahçelievler semt pazarında esnafları ziyaret ederek devam eden Mehmet Uz, MHP Lideri Bahçeli’nin af çıkışına destek verdi. 
“HER İNSAN HATA YAPABİLİR”
Uz” , Teröristin, tecavüzcünün ve suçu ağır olan kişilerin haricinde hata yapmış ya da hak yolunda yanlış kararlara maruz kalmış kader mahkûmları bu bayramı evinde ailesiyle birlikte geçirsin. Her insan hata yapabilir. Önemli olan devlete ihanet eden, haddinin üzerinde hareketlere kalkışarak insanın ruhuna zorla sahip olmaya çalışan adilerin cezalarını ilelebet ödemeleridir ”dedi.
“BİR DAHA AYNI TUZAĞA DÜŞMEYECEKLERDİR”
Kader mahkumlarına bayrama kadar af getirilmesi gerektiğini belirten Uz sözlerine şu sözler ile devam etti ,” Zamanında devlete büyük hizmetler vermiş. Söz konusu vatan olunca gerisini teferruat bilmiş insanların tecavüzcü ile terörist ile aynı ortamda bulunmaları büyük bir hatadır. Kaderine yenik düşerek hapis tutulmaya mahkûm olmuş. Suçu manidar olan kişilerin af edilmesi gerekmektedir. Hepsi bu bayramı anne, babasıyla, evlatlarıyla, eşleriyle ve akranlarıyla geçirmelidirler. Maruz görünecek suçları işlemiş dahi olsalar aileleri ile vakit geçirerek yaşadıkları zevki terk edip bir daha aynı tuzağa düşmeyeceklerdir.”

haberdenizli.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER