Meteoroloji, Denizli için 5 günlük yeni hava tahmin raporunu yayındı. haftanın son 3 günü için ise yağış uyarısı geldi.

DENİZLİ'YE YAĞIŞ GELİYOR

Meteorolojinin son hava tahmin raporlarına göre Denizli genelinde termometrelerde büyük yükseliş görülürken hava sıcaklıkları 26 derecede seyrediyor. Öte yandan Denizli'ye Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri için ise sağanak yağış uyarısı var.

Çarşamba günü için yapılan tahminlere göre, sabah saatlerinde termometreler 13 derece olarak ölçülürken açık bir gökyüzü ile birlikte termometreler 28 derece seviyelerine kadar tırmanacak.

Perşembe günü ise sabah saatlerinde termometreler 16 derece olurken, çok bulutlu gökyüzü ve gökgürültülü sağanak yağış geçişleriyle birlikte termometreler 21 derece seviyelerinde olacak.

Cuma gününde ise sabah saatlerinde 14 derece olarak ölçülen hava sıcaklığının yanı sıra hava çok bulutlu gökyüzü ve gökgürültülü sağanak yağış geçişleriyle birlikte termometreler 20 derece seviyelerinde olacak.

Cumartesi günü ise sabah saatlerinde hava sıcaklığı 11 derece seviyelerinde seyrediyor. Gün içerisinde gökgürültülü sağanak yağış geçişleriyle birlikte termometreler 20 derece seviyelerinde olacak.

Ekran Alıntısı-12