Meteoroloji’nin Denizli için hazırladığı yeni hava tahmin raporunda sıcaklık uyarısı yapılırken, yeni hafta için de uyarı geldi.

Hafta sonunun son gününe 20 derecelik bir sıcaklıkla başlayan Denizli genelinde sabah saatlerinde parçalı bulutlu gökyüzüyle birlikte gün doğumu yaşandı. Öğleden sonra ise meteoroloji Denizli için gökgürültülü sağanak yağış yahmininde bulundu. Sıcaklık ise en yükse 30 dereceye kadar çıkıyor.  

Meteoroloji tarafından hazırlanan yeni raporda hafta sonu için sıcaklık uyarısı yapılırken yeni hafta için de uyarılar geldi.

Yeni haftanın ilk gününde Pazartesi günü içinyapılan tahminlere göre, sabah saatlerinde termometreler 17 derece olarak ölçülürken gün içerisinde kuvvetli gökgürültülü sağanak yağış etkili olması bekleniyor. Termometreler 29 derece seviyelerinde ölçülecek.

Haftanın ikinci gününde ise sabah saatlerinde hava sıcaklığı 16 derece seviyelerinde seyrediyor. Gün içerisinde çok bulutlu ve gökgürültülü sağanak yağışla birlikte termometreler en yüksek 28 dereceyi gösterecek.

Karadağ'da Ev Almanın Avantajları  Karadağ'da Ev Almanın Avantajları 

Çarşamba günü ise sabah saatlerinde 17 derece olarak ölçülen hava sıcaklığının yanı sıra parçalı bulutlu gökyüzüyle birlikte termometreler yeniden 30 dereceyi gösterecek.

Haftanın dördüncü iş gününde ise sabah saatlerinde 18 derece olarak ölçülen hava sıcaklığının yanı sıra parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzüyle birlikte termometreler en yüksek 32 dereceye kadar tırmanacak.