Eskihisar Köprüsü Yeniden İnşa Ediliyor Eskihisar Köprüsü Yeniden İnşa Ediliyor

Gerçekleştirdiği çalışmalar ile İlçeyi güzelleştiren ve geliştiren Merkezefendi Belediyesi, üst yapı çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından, Mayıs ayında çalışmaların tamamlandığı Sevindik Mahallesi de konforlu ve güvenli yollarına kavuştu.
Planlı bir şekilde yürütülen çalışmalar dahilinde; 55 bin metrekare alana sıcak asfalt serimi, 100 bin metrekare kaldırım ve yol parke taşı döşemesi, 140 bin metrekare alana beton serimi ve 35 bin metre uzunluğunda bordür taşı döşeme işlemi uygulamaları gerçekleştirilerek Sevindik Mahallesi baştan aşağı yenilendi.

“EN İYİ ŞEKİLDE HİZMET VERMEK İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

İlçeye modern bir görünüm ve konforlu ulaşım sağladıklarını belirten Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Yaşam standartlarını ve ulaşımda rahatlığını artırmak için Merkezefendimizdeki yolları baştan aşağıya yeniliyoruz. Yenilemiş olduğumuz bir mahallemiz de Sevindik Mahallemiz. Yol ve kaldırım çalışmalarımızı Mayıs ayında tamamlamıştık. Tamamlanan yollar ile ilçemizi daha güzel bir görünüme kavuşturduk ve kavuşturmaya da devam edeceğiz. Hemşerilerimize hizmet vermenin mutluluğu ile çalışmaya, ilçemize en iyisini sunmaya devam ediyoruz” dedi.
merkezefendinin-cehresi-degisiyor-1