Spora ve sporcuya her zaman destek olan Merkezefendi Belediyesi çalışmalarına devam ediyor. Ulusal çapta OffRoad yarışlarına ev sahipliği yapan Merkezefendi’de bu yıl Petlas Türkiye OffRoad Şampiyonası 2. Ayak DENDOFF Yarışı düzenlenecek. Yarış öncesinde renkli görüntülerin ortaya çıktığı kortej geçişinin startını, Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan ve Merkezefendi Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Coşkun vererek araçları yarış alanına uğurladılar.
Merkezefendi Belediyesi Ana Hizmet Binası önünden başlayan kortej geçişi, Çakmak Mahallesi’nde bulunan Merkezefendi OffRoad Pisti’nde sona erdi. Yarışmaya katılacak olan OffRoad pilotları, Denizli’nin caddelerinde tur atarak vatandaşları selamladı.

‘Küçükbaş Hayvan ve Yem Desteği’ Kayıtları Başladı ‘Küçükbaş Hayvan ve Yem Desteği’ Kayıtları Başladı

“ADRENALİN DOLU BİR YARIŞ İZLEYECEĞİZ”

Tüm sporseverleri seyirci etabına davet eden Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, adrenalin dolu bir yarış izleyeceklerini dile getirdi. Başkan Doğan, “Petlas Türkiye OffRoad Şampiyonası 2. Ayak DENDOFF Yarışı’nı 22-23 Temmuz tarihlerinde gerçekleştireceğiz. Merkezefendi’de ulusal yarışa ev sahipliği yapmaktan dolayı büyük bir mutluluk duyuyoruz. Tüm ekip arkadaşlarımız hazır, pistimiz hazır, biz de hazırız. Tüm sporseverleri, heyecan ve adrenalin tutkunlarını 23 Temmuz’da yapılacak olan Petlas Türkiye OffRoad Şampiyonası 2. Ayak DENDOFF Yarışı Kazım Arslan Seyirci Etabı’na davet ediyorum” diye konuştu.
merkezefendide-offroad-heyecani-basliyor-1merkezefendide-offroad-heyecani-basliyor