Yaşlı Kadının Göz Yaşları Yürekleri Dağladı

Denizli’de tek başına yaşayan yaşlı kadının ineklerinden biri kayalıktan düşerek öldü. Ölen ineğinin başına gelen yaşlı kadın gözyaşlarını tutamadı. Kadının o hali, yürekleri dağladı. Kadının 3 ineğinden başka bir şeyinin olmadığı öğrenildi.

Yaşlı Kadının Göz Yaşları Yürekleri Dağladı

HABERDENİZLİ.COM

Denizli’de tek başına yaşayan yaşlı kadının ineklerinden kayalıktan düşerek öldü. Olay, dün Merkezefendi ilçesi Altındere Mahallesi’nde yaşandı. Edinilen bilgiye göre mahallede yalnız yaşayan Sabia Özel’e ait ineklerden birisi henüz bilinmeyen bir nedenle çıktığı kayalıklardan düştü. Kafasının üstüne düşen inek olay yerinde telef oldu. İnek, mahalleli tarafından öldüğü yerden kaldırıldı.

GÖZYAŞLARINI TUTAMADI

80 yaşlarında olduğu öğrenilen yaşlı kadının 3 ineğinden birisi olan inek, yaşlı kadını gözyaşlarına boğdu. Ölen ineğinin başına gelen yaşlı kadının ilk sözü ise buzağısını nasıl beslerim oldu. Olay yerindeki de duygulandıran kadının gözyaşları yürekleri dağladı.

GEREKEN YARDIM YAPILACAK

Altındere Mahalle Muhtarı Burhan Çimentepe, olayın ardından açıklamalarda bulundu. Çimentepe, “Sabia ninemiz mahallemizde tek başına yaşıyor. Tek geçim kaynağı 3 inek. Onların da birisi kaybetti. Gözyaşlarını tutamadı. Onunla biz de üzüldük. Gerekenin yapılması için işlemi başlattık. Sabia ninemizi inşallah mutlu edeceğiz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 05 Nisan 2019, 15:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER