Merkezefendi Belediye Başkanı Doğan, Seçimi Kazanınca Direk Oraya Koştu

24 Mart'ta Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Doğan, ülkücü camianın önemli ismi İsmail Yarımca ile bir araya gelmişti. Seçimi kazanan Şeniz Doğan tekrar İsmail Yarımca'ya ziyarete gitti.

Merkezefendi Belediye Başkanı Doğan, Seçimi Kazanınca Direk Oraya Koştu

HABERDENİZLİ.COM

24 Mart'ta eski Belediye Başkan ve ülkücü camianın önemli isimlerinden İsmail Yarımca’ının davetini kırmayan Doğan keyifli sohbetin ardından bir terzihanede objektiflere mesaj içeren pozu vermişti. Esprili kişiliği ile tanınan duayen siyasetçi Şeniz Doğan’ı dikiş makinesine geçirip, “Bu dikiş tuttu” demişti. Doğan’ın kazanacağına dair inancının tam olduğunu vurgulayan Yarımca, “31 Mart’ta Merkezefendi’ye Kadın Eli Değecek”te demişti.

Sağ siyasetin önemli isimlerinden Yarımca ile aynı terzihanede tekrar bir araya gelen Doğan, "İsmail Başkanım, bu fotoğrafı unutma. Bu dikiş tuttu dedik. Seçimden sonra geleceksin ve biz seninle aynı kareyi vereceğiz. Sağcısı solcusu, her siyasetten görüşteki insanın Merkezfendi'nin kardeşini yeniden yazmak için nasıl özverili bir çalışmayı ilmek ilmek dokuduğunu tekrar göstereceğiz demişti. Geldik aynı masada fotoğrafımızı güncelledik" diye konuştu.

Doğan'ın Başkanlığı kazanması durumunda lokma adağında bulunan Akçeşme esnafı, adaklarını bugün gerçekleştirdi.

Merkezfendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, bu duygulandıran adak ile ilgili esnafı yalnız bırakmadı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Türkgücü
Türkgücü - 3 ay Önce

Bu insanlara yaranılmıyor subaşıoğlu milletin gözüne soka soka hizmet etti yaranamadı lağım pislik kokuları yayılmaya başladığında çöp dağları yığılmaya başladığında anlar ama son pişmanlık fayda vermez mahalle aralarını düzenledi sıcak asfalt dökecekti beş yıl sıcak asfalt dökülmeden bekler dökemez tali toprak yol olarak kalır hizmetten anlamayan insanlarımız araba geçtikçe o tozu yutmaya başladımı anlar

SIRADAKİ HABER