İş Dünyasından Tebrik Ziyaretleri

Denizli Sanayi Odası Başkanı Keçeci ve kurmayları Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan’ı makamında ziyaret ederek, tebrik etti, başarı diledi.

MERKEZEFENDİ BLD 13.04.2019, 10:12
İş Dünyasından Tebrik Ziyaretleri
banner1551

HABERDENİZLİ.COM

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, tebrikleri kabul etmeyi sürdürüyor. Görev süresinde bir haftayı geride bırakan Doğan, makamda olduğu sürece ziyaretlere vakit ayırmaya çalışıyor. Farklı çevrelerden yüzlerce kişiyi makamında ağırlayan Doğan’a iş dünyası da yoğun ilgi gösteriyor. Doğan önce Denizli Sanayi Odası Başkanı Müjdat Keçeci ve yönetim kurulu üyelerini, daha sonra Mali Müşavirler Odası eski Başkanı ve Merkezefendi Belediye Başkan Yardımcısı Necdet Yılmaz ile birlikte Denizli Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Yönetimini ağırladı.

Başkan Doğan, “Nazik ziyaretleri için, kentimizde faaliyet gösteren odaların yöneticilerine teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

VEKİL TİN’DEN TEBRİK
Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Şemikler Mahallesi’nin ve Bakırlı-Gümüşler minibüs hattının düzenlediği hayır yemeğinde Ak Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin ile karşılaştı. İkili bir süre sohbet etti. Vekil Tin, Başkan Doğan’ı seçim başarısından dolayı tebrik ederek çalışmalarında başarılar diledi. Başkan Doğan, daha sonra Selçukbey Mahallesi’nde verilen lokma hayrına katıldı.

İş dünyasından tebrik ziyaretleri

İş dünyasından tebrik ziyaretleri

İş dünyasından tebrik ziyaretleri

İş dünyasından tebrik ziyaretleri

Yorumlar (1)
Ali veren 1 yıl önce
Teprikler ilk icratti sevindik pazar yeri otoparkini parali yapti musteri otoparkinida kapatarak halki ve esnafi madur etti birilerinide ilk gunden zengin etti massalah
13°
parçalı bulutlu
Denizli Büyükşehir Belediyesi facebook twitter instagram youtube iletisim denizli buyuksehir belediyesi