Hakan Yapar İmzayı Attı

Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket, Basketbol Süper Lig ekiplerinden Petkimspor’dan Hakan Yapar’ı renklerine bağladı.

MERKEZEFENDİ BLD 07.01.2021, 13:22
Hakan Yapar İmzayı Attı

HABERDENİZLİ.COM

Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket’te transferler devam ediyor. Bu sezon hedefini süper lig olarak belirleyen temsilcimizde cumartesi günü deplasmanda oynanacak olan İstanbul Basket maçının hazırlıkları devam ediyor. Öte yandan transferde de çalışmalarını sürdüren Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket, birçok takımın peşinden koştuğu Basketbol Süper Lig ekiplerinden Petkimspor’da kaptanlık yapan Hakan Yapar’ı uzun uğraşlardan sonra renklerine bağladı. Gerçekleştirilen imza törenine Kulüp Başkanı Veli Deveciler, Asbaşkan Gökhan Gökşin, Genel Menajer Evren Yenice ve Yapar katıldı. Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket’e transfer olmaktan dolayı çok büyük heyecan duyduğunu söyleyen Hakan Yapar, bundan sonraki spor yaşamında takımımızın başarılı olması ve süper lig hedefine ulaşması için var gücümle çalışacağım dedi. 

Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket Başkanı Veli Deveciler, öncelikle “Hoş geldin” diyerek, “Hakan Yapar’a ailemize katıldığı için teşekkür ediyorum. Kendisini birçok kulüp istemesine karşın bizi tercih etmesi de çok önemliydi” diye konuştu.

Hakan Yapar İmzayı Attı

Yorumlar (0)