Başkan Doğan Dereceye Giren Sporculara Ödüllerini Teslim Etti

Merkezefendi Belediyesi tarafından 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’na özel olarak düzenlenen Online Satranç Turnuvası sona erdi.

MERKEZEFENDİ BLD 23.05.2020, 16:26 24.05.2020, 15:29
Başkan Doğan Dereceye Giren Sporculara Ödüllerini Teslim Etti

HABERDENİZLİ.COM

Turnuva sonucunda dereceye giren sporculara madalyalarını ve ödüllerini Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan teslim etti. Ödülleri sporcuların evlerinde teslim eden Başkan Doğan, sporcuların ve ailelerinin bayramını da kutladı. Online satranç turnuvasının birincisi Emrah Kılıç, ikincisi Kerem Çağırgan ve üçüncüsü Yiğit Sarp Çallıoğlu oldu.
Sporcuların ödüllerini evlerinde teslim eden Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, dereceye giren sporcuları tebrik etti. Başkan Doğan, “19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’na özel olarak düzenlediğimiz online satranç turnuvamızın sonucunda dereceye giren sporcularımızı evlerinde ziyaret ederek hem ödüllerini teslim ettik hem de ailelerinin bayramlarını kutladık. Sporcularımızı tebrik ediyorum. Turnuvamıza katılan tüm sporcularımıza da teşekkür ediyor, başarılar diliyorum. Yan yana olduğumuz turnuvalarda buluşmak dileğiyle” dedi.
Başkan Doğan Dereceye Giren Sporculara Ödüllerini Teslim EttiBaşkan Doğan Dereceye Giren Sporculara Ödüllerini Teslim EttiBaşkan Doğan Dereceye Giren Sporculara Ödüllerini Teslim Etti

Kaynak: haberdenizli.com
Yorumlar (0)