Başkan Doğan'dan Kreş Müjdesi

Merkezefendi Belediyesi tarafından Sevindik Mahallesi’nde yapımı sürdürülen Nuran-Mesut Uzunoğlu Gündüz Bakımevi’ndeki çalışmalarda sona gelindi. Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Hayırsever Sadık Uzunoğlu ile birlikte, Ocak ayında temeli atılan Nuran-Mesut Uzunoğlu Gündüz Bakımevi’nde incelemelerde bulunarak, görevlilerden bilgi aldı. Başkan Doğan, kreşin yeni eğitim-öğretim döneminde hizmete açılacağını söyledi.

MERKEZEFENDİ BLD 16.07.2020, 10:37 16.07.2020, 10:40
Başkan Doğan'dan Kreş Müjdesi

HABERDENİZLİ.COM

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Sevindik Mahallemizde yapımında sona geldiğimiz Nuran-Mesut Uzunoğlu Gündüz Bakımevi’ni, Hayırsever Sadık Uzunoğlu ile birlikte ziyaret ettik. Gerçekleştirilen çalışmaları yerinde inceledik. Kreşimiz yeni eğitim-öğretim döneminde çocuklarımızın hizmetinde olacak. Eğitime, çocuklarımıza ve onların geleceklerine yatırım yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Yorumlar (1)
Vefa 12 ay önce
İyi güzel de çalışacak kişileri nasıl işe alacaksınız? Size kaç defa iş için geldim daha teşkilat ve ittifak var dediniz kibarca bana ret cevabı verdiniz. Liyakate böyle mi önem veriyorsunuz sayın başkan?