Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Öselmiş; “bu sorumluluğu bize veren hizmet kolu başkanlarıma, delegelerimize ve teşkilat mensuplarımıza teşekkür ediyorum. Hep birlikte omuz vereceğimiz ağır bir yükü birkez daha sırtlandık. Tüm hizmet kollarımız ile birlikte özelde üyelerimiz, genel de ise ilimizde ki tüm kamu çalışanlarının ortak dili olmaya, sorunlarını çözmeye, sorun üretenlerle ise mücadele etmeye tüm kararlılığımız ile devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Türkiye Yüzyılı’nın kamu çalışanlarının sorunlarına çözüm üretildiği, özlük ve mali haklarının iyileştirildiği, büyüyen Türkiye ile birlikte kamunun gücü olan kamu çalışanlarının da ekonomik, sosyal ve mali haklarının da büyüdüğü bir dönem olması için üzerimize düşen sorumlulukla hareket edeceğiz diyen Öselmiş; “yetkiyi aldığımız 2011 yılından bu tarafa kamu çalışanlarımızın için birçok kazanıma imza attık. Kamuda özgürlüklerin esas alındığı kalıcı çözümler ürettik.” İfadelerini kullandı.

Denizli Kebabını Elle Yiyen Turistlerden Gülümseten Yorumlar Denizli Kebabını Elle Yiyen Turistlerden Gülümseten Yorumlar

Memur-Sen’in özelde üyesi, genelde ülkesi için özgürlüklerin teminatı olduğunu ifade eden Öselmiş; “Gezi olayları, Cumhuriyet mitingleri, 17-15 Aralık süreci, 27 Nisan e-muhtırası ve en son 15 Temmuz hain darbe girişiminde ülkemize, milletimizin değerlerine ve demokrasimize karşı yapılan her girişime bariyer olduk, hainlere fırsat vermedik, 1 milyonluk büyük bir teşkilat olarakta biz var oldukça asla fırsat vermeyeceğiz.” dedi. 
Öselmiş, “Memur-Sen; sivil yapısı, özgürlük temelli bakışı, demokrasi eksenli vizyonuyla bu ülkenin en büyük sivil toplum örgütü ve sendikasıdır.”

memur-sen-birkez-daha-oselmise-emanet-1