Masko, Türkiye’nin en büyük mobilya çarşısı olarak adlandırılsa da sadece Türkiye’nin değil dünyanın da en büyük  mobilya çarşısı. Tüm mobilya gruplarını içinde barındıran Masko, içinde bulunan modern mobilya firmaları ile merak ettiğiniz ve görmek istediğiniz her ürünü sergileyen firmalar ile sizleri bekliyor.

Polo Mobilya en büyük mobilya firması.

Köşe koltuklar, tv üniteleri ve daha birçok farklı mobilya grubu ile Polo Mobilya, Türkiye’nin en büyük modern mobilya markalarından bir tanesi. Birbirinden farklı mobilya modelleri ile vermiş olduğu mobilya satışına ek olarak iç mimarlık hizmeti de veren Polo Mobilya, konfor alanlarınızı daha farklı ve şık bir yer haline getirmek için uğraşıyor.

kose-koltuklar

Özel Tasarım Köşe Koltuklar

Köşe koltuk modelleri, evlerdeki en kullanışlı mobilya grubu olarak karşımıza çıkıyor. Birbirinden farklı yüzlerce seçeneği bulunan köşe koltuklar için Polo Mobilya, köşe koltuk modellerini kişiye ve alana özel olarak özel olarak üretmektedir.

masko-5

Küçük oda dekorasyonu için en rahat salon dekorasyonunu sunacak olan köşe koltuk modelleri, birçok farklı renk, boyut seçeneklerinde Polo Mobilya mağazalarında.

Birbirinden Farklı Tv Üniteleri

Ev dekorasyonlarında tv üniteleri en az koltuk takımı kadar önemli. Bu nedenle de tv ünitesi seçimi yaparken dikkatli olmak gerekiyor. Konfor alanlarındaki mobilya gruplarını yeniden değerlendirmek ve bir iç mimarlık hizmeti almak için Polo Mobilya tv ünitesi modellerini satın alabilirsiniz.

tv-unitesi-4

Masko’dan tv ünitesi modellerinin en şık ve en modern olanlarını satın almak için Polo Mobilya mağazalarını uğrayabilir veya sosyal medya hesapları üzerinden firma ile iletişime geçebilirsiniz.

Her yıl geliştirdiği koleksiyonlarıyla ürün kalitesi, yenilikçiliği ile tüketici odaklı hizmeti ilke edinmiş Polo Mobilya, mobilya sektöründe trend öncüsü olmuştur.