Masko Mobilya Kenti, birçok farklı mobilya markasına ev sahipliği yapan hem ülkemiz adına hem de yurt dışına adına bir alan. İnsanların istek ve ihtiyaçlarını karşılamak adına oluşturulan bu mobilya çarşısı içinde bulundurduğu mobilya firmaları ve mobilya modelleri ile sizlere hizmet vermektedir.

Masko’da hangi tarz öne çıkıyor?

Masko’da bütün tarzlara uygun mobilya modelleri bulunsa bile modern mobilya ve modern dekorasyon biraz daha fazla öne çıkıyor diyebiliriz. Bu nedenle de modern mobilya arayışına girenler veya modern bir dekorasyon projesi hazırlatmak isteyenler Masko’ya gelebilirler.

Hangi modern mobilya firması daha iyi ?

Birçok modern mobilya firması olsa bile aslında bazı mobilya firmaları vermiş oldukları hizmetler bakımından diğer firmalardan bir adım daha öne çıkıyor diyebiliriz.

yatak-odasi-takimi-2

 Örneği Lupo Home firması, modern mobilya alanında hizmet veren ve aynı zamanda da iç mimarlık hizmeti veren başarılı bir mobilya dekorasyon firması.

Masko yatak odası takımı, Masko koltuk takımı dendiği zaman ilk akla gelen mobilya modellerini sizlere sunan Lupo Home, konfor alanlarınızdaki modernliği ve kaliteyi sizler için oluşturmaktadır.

Sadece yatak odası takımı ve koltuk takımı değil daha birçok farklı alan için mobilya tasarımı ve üretimi gerçekleştiren Lupo Home genç odası çocuk odasına, iş yeri dekorasyonundan salon dekorasyonuna kadar her alan için özel çalışmalar gerçekleştirmektedir.

genc-odasi
Modern mobilya üretiminin yanı sıra vermiş olduğu iç mimarlık hizmeti ile öne çıkan Lupo Home, uzman mimar ve iç mimar ekibi ile hayal ettiğiniz ve ve iş yeri dekorasyonuna kavuşmanızı sağlayacaktır.

lupo-home-1

Masko’da Lupo Home firmasını ziyaret edebilirsiniz.

Masko’da bulunan Lupo Home firmasını ziyaret ederek ürünler ve dekorasyon projeleri hakkında daha fazla bilgi alabilir aynı zamanda da ürünleri daha yakından görme fırsatı yakalayabilirsiniz.