Akyapı tarafından hayata geçirilen konut projeleri müşterilerine yeni yaşam alanları sunuyor. Bugüne dek gerçekleştirdiği ve hayata geçirdiği çok sayıda proje ile güvenilir bir şirket olmayı başaran Akyapı, inşaat sektörünün lideri olmasını sağlayan projeler ile yaşam alanlarının çok daha konforlu hale gelmesini sağlıyor.

Mavera Comfort ile Lüks ve Konforu Bir Araya Getirin!

İstanbul konut projeleri arasında yer alan Mavera Comfort, lüks ve konforu kullanıcılarına aynı anda sunuyor. 174.172 metrekare inşaat alanında hayata geçirilen proje toplamda 706 konuta yer veriyor. 128 farklı ticari ünite de proje içerisinde yer alıyor.

İstanbul'un en kıymetli yerlerinden biri olan Başakşehir'de hayata geçirilen Mavera Comfort, Türkiye’nin deprem izolatörleri toplu konut projesi olma özelliğine sahip. Kesintisiz konfor ilkesine bağlı kalarak yerli ve yabancı deprem konusunda kendini geliştirmiş uzman mimarlar ile tasarlanan bu proje deprem anında ve sonrasında binanın tüm fonksiyonlarında herhangi bir kesinti olmasına engel olacak şekilde tasarlandı. Bu sayede yaşam kalitesi çok daha yüksek hale gelirken konforlu bir yaşamı güvenli hale getirmek de mümkün oluyor.

Mavera Comfort projesinde pek çok farklı sosyal olanak bulunuyor. Proje içerisinde;

·         Sosyal tesisler,

·         Kapalı yüzme havuzu,

·         Türk hamamı ve sauna,

·         Peyzaj alanları,

·         Fitness salonları,

·         Çocuklar için oyun parkları,

·         Kapalı otopark,

·         Elektrikli araç şarj istasyonları,

·         Toplantı salonları,

·         Market, kafe ve restoranlar bulunuyor.

Dışarıya duyduğumuz ihtiyacı minimize edecek İstanbul'un keşmekeşinden biraz olsun uzaklaşmanın sağlayacak Mavera Comfort, ailesi ile huzurlu bir hayat yaşamak isteyenler için eşsiz olanaklar vadediyor. Başakşehir'de hayata geçirilen proje, kaliteli bir yaşama İstanbul’un merkezinde sunuyor olması sebebiyle dikkat çekiyor.

İstek ve İhtiyaçlarınızdan Çok Daha Fazlası: Big Country

Aile bireylerinin tamamının isteklerini aynı anda karşılayan bir evde yaşamak ulaşılması zor bir hayal gibi geliyor olabilir. Özellikle İstanbul gibi her geçen gün büyüyen, metropol bir şehirde bu hayale kavuşmak çok daha zor olur. Bu durumun farkında olan ve müşterilerini her zaman ihtiyaçlarından daha fazlasını sunmayı hedefleyen Akyapı, konut projeleri içerisinde yer verdiği Big Country ile hayallerinizin ötesinde bir hayat yaşamanızı mümkün kılıyor.

Yardımsever esnaftan bu defa 'Askıda dürüm' kampanyası Yardımsever esnaftan bu defa 'Askıda dürüm' kampanyası

Büyükçekmece'de hayata geçirilen Big Country toplamda 126 adet villa ile tasarlandı. 66.649 metrekare alanda inşa edilen ve 4 + 1’den 7 + 1’e; tek katlı ve geniş bahçeli villa seçenekleri ile sunulan Big Country farklı istekleri başarılı şekilde karşılıyor.

İstanbul konut projeleri arasında yer alan Big Country, isminden en çok söz ettiren proje olmayı başarıyor. Büyükçekmece Gölü ve Marmara Denizi’nin kesintisiz manzarasını sunan villaların hiçbiri birbirinin manzarasını engellemiyor. Bunun yanı sıra basketbol sahasından mini futbol sahasına, tenis kortlarında yarı olimpik kapalı yüzme havuzuna pek çok farklı olanak proje içerisinde sunuluyor. Çalışma alanları, kafeler ve çok daha fazlasını yer verdiği için İstanbul’un göbeğinde kendinize ait bir hayat sunmanızı mümkün kılan Big Country, yaşamında lüks ve konforu bir araya getirmek isteyen herkesin tercihi olmayı başarıyor.