PAÜ Gençlik Oda Orkestrası İzleyiciden Tam Not Aldı

Pamukkale Üniversitesi Gençlik Oda Orkestrası, Şef Öğretim Görevlisi Çağatay Şişman’ın yönetiminde verdiği bahar konseri ile izleyicilerden tam not aldı.

KÜLTÜR SANAT 27.04.2019, 13:33
PAÜ Gençlik Oda Orkestrası İzleyiciden Tam Not Aldı
banner1621

HABERDENİZLİ.COM

Pamukkale Üniversitesi Eğitim Fakültesi Müzik Eğitimi Bölümü öğrencilerinin oluşturduğu, şefliğini PAÜ Eğitim Fakültesi Müzik Eğitimi Bölümü Öğretim Görevlisi Çağatay Şişman’ın yaptığı Pamukkale Üniversitesi Akademik Oda Orkestrası’nın verdiği bahar konserine Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Erdinç Duru, Genel Sekreter Prof. Dr. Mehmet Ali Sarı, Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Bilge Can, Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Fatih Mehmet Demir ile birlikte çok sayıda akademisyen ve öğrenci katıldı.

PAÜ Hasan Kasapoğlu Kültür Merkezi’nde gerçekleşen konserde J. Haydn, J.S. Bach, A. Vivaldi gibi klasik müziğin duayen yabancı sanatçıların eserlerinin yanında H. Bayçın, İ.İnci, A. Hoca gibi Türk sanatçıların da eserlerine yer verildi.

Seyircinin alkışları ile takdir toplayan konserin sonunda ise Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Erdinç Duru, orkestra üyelerine teşekkürlerini sunarak tüm orkestra adına Şef Öğr. Gör. Çağatay Şişman’a çiçek takdim etti.

Yorumlar (0)