Denizli’de 24 Kasım Öğretmenler Günü törenle kutlandı

24 Kasım Öğretmenler Günü, Denizli’de Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Kongre ve Kültür Merkezi'nde düzenlenen törenle kutlandı.

Denizli’de 24 Kasım Öğretmenler Günü törenle kutlandı

24 Kasım Öğretmenler Günü, Denizli’de Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Kongre ve Kültür Merkezi'nde düzenlenen törenle kutlandı. Törene AK Parti Milletvekili Nurcan Dalbudak, Vali Abdülkadir Demir, Belediye Başkanı Osman Zolan, İl Milli Eğitim Müdürü Sebahattin Akgül, 11. Motorlu Piyade Tugay Komutanı Tuğgeneral Memduh Hakbilen, PAÜ Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Bağcı, daire müdürleri ve öğretmenler katıldı.

Öğretmenliğin önemiyle ilgili konuşmaların ardından tören, öğretmenlerden oluşan koronun konseriyle devam edildi. Öğretmenler Günü dolayısıyla düzenlenen resim, şiir ve kompozisyon yarışmalarında dereceye girenlere ödülleri, Vali Demir ve diğer protokol üyeleri tarafından verildi. Adaylığı kaldırılan öğretmenlerin yemin töreninin ardından emekli olan öğretmenlere şilt ve şeref belgesi verilmesiyle tören sona erdi. Daha sonra ise PAÜ Kongre ve Kültür Merkezi Resim Sergi Salonu'nda hazırlanan resim sergisi, Vali Demir ve diğer protokol üyeleri tarafından açıldı.

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2012, 15:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER