Atalarımızdan Aldığımız bu Emaneti, Gençlerimiz Sahip Çıkacaktır

Denizli Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Müjdat Keçeci, 19 Mayıs Atatürk´ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Atalarımızdan Aldığımız bu Emaneti, Gençlerimiz Sahip Çıkacaktır

Denizli Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Müjdat Keçeci, yayımladığı mesajında; “Milletimizin kaderini değiştiren, insanımız için umut dolu bir başlangıcı simgeleyen 19 Mayıs, Türk Ulusunu aydınlığa kavuşturan ve Cumhuriyet ile buluşturan bir dönüm noktası olmuştur. Milletimiz içinde bulunduğu yokluğa ve yoksulluğa rağmen büyük bir kahramanlık göstererek, topraklarımıza ve varlığımıza göz diken işgalci devletlere unutamayacakları bir ders vermiştir.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün liderliğinde verilen kurtuluş mücadelesinin güç kaynağı milletimizin iradesi olmuştur. Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk; bu kararlı mücadeleye çıkarken din, dil, ırk, mezhep ayrımı yapmadan, halkına ve özellikle gençliğe güvenerek yola çıkmıştır. Bu yolda da gençlerimize her zaman çok güvenmiştir. Atalarımızdan almış olduğumuz bu emanetimize de en iyi gençlerimiz sahip çıkacaktır.


Bu duygu ve düşüncelerle, aziz milletimizin 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını kutluyorum.” dedi.


 

haberdenizli.com

Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2017, 13:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
banner1243