Bu çerçevede Kaşıkçı Mahallesi’nde inşaatına başlanan ve yapımı devam eden sosyal tesisin çelik konstrüksiyon montajına başlandığını açıklayan Başkan Şevik, en kısa zamanda Kaşıkçı’ya da sosyal tesis kazandıracaklarının müjdesini verdi. 
Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik’in seçim vaatleri arasında yer alan “Her Mahalleye Bir Sosyal Tesis” projesi kapsamında kırsal mahallelerde bir süre önce yapımına başlanan sosyal tesis çalışmaları hız kesmeden devam ediyor.  Başta düğün, nişan, cenaze, asker uğurlaması gibi topluca bir araya gelinen etkinliklerde kullanılacak olan sosyal tesis çalışmalarının 14 mahallede devam ettiğini açıklayan Başkan Şevik, “Söz verdik yapıyoruz” dedi.

ATIL DURUMDAKİ OKULLAR SOSYAL TESİSE DÖNÜŞÜYOR

Belediye Başkanı Mustafa Şevik, mahallelerde atıl durumdaki ilkokulları sosyal tesise dönüştürmeye devam ediyor. Bu kapsamda Kaşıkçı İlkokulu’nun bahçesinde yapımı devam eden sosyal tesis inşaatında sona gelindi.  Atıl durumdaki İlkokulu sosyal tesis olarak yeniden vatandaşların hizmetine sunmaya hazırlandıklarını belirten Başkan Şevik, “Kırsal mahallelerimizde uzun zamandan beri atıl durumdaki okul alanlarını sosyal tesis olarak vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız. Bu çalışmalarımızdan biri da Kaşıkçı Mahallemizde devam ediyor. Kaşıkçı İlkokulu Bahçesinde yapımına başladığımız sosyal tesisin çelik konstrüksiyon montajına başlandı” dedi.
Başkan Şevik, ok bahçesinde bulunan binayı yeniledikleri belirterek aşevi olarak kullanıma açılacağını söyledi.