Denizli’nin Babadağ ilçesinde Babadağ Belediyesi tarafından hafta sonunda yapılması planlanan KaravanFest ve Suça Sürüklenen Çocuk Müzik Grubu’nun konseri ertelendi. Babadağ Belediyesi açıklama yaparak misafir gruplarındaki pozitif vakalar nedeniyle etkinliğin ileri bir tarihe ertelendiğini duyurdu.

Başkan Atlı’dan Ekrem İmamoğlu’na Ziyaret Başkan Atlı’dan Ekrem İmamoğlu’na Ziyaret

Babadağ Belediyesi tarafından 22-23-24 Temmuz tarihleri arasında KaravanFest ve festival finalinde Suça Sürüklenen Çocuk Müzik Grubu konseri etkinlikleri ertelendi. 3 gün sürecek doğa yürüyüşü, konser ve çok sayıda etkinliğin yapılacağı festival, korona virüs engeline takıldı. Festival için Babadağ’a gelecek olan misafir gruplarda pozitif vakaların artış göstermesi nedeniyle festival ve konser ertelendi.

BELEDİYEDEN RESMİ AÇIKLAMA

Belediyeden yapılan açıklamada, “22-23-24 Temmuz tarihlerinde Kamp ve Karavan Festivali’ne katılım sağlayacak olan misafirlerimizin yaptırmış oldukları testler sonucunda yüksek oranda korona virüs vakasına rastlanılmasından dolayı KaravanFest ve Suça Sürüklenen Çocuk Müzik Grubu konseri ileri bir tarihe ertelenmiştir. Yeni tarih en kısa zamanda kamuoyu ile paylaşılacaktır” denildi.

WhatsApp Image 2022-07-21 at 11.52.21