Ak Parti Denizli Milletvekili Nurcan Dalbudak , Kadın Meclisi Başkanı Ayşe Doğan’dan Kadın Danışma Merkezi hakkında bilgi aldı.

Ak Parti Denizli Milletvekili ve TBMM Kadın- Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Üyesi Nurcan Dalbudak Denizli Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi’nin atılımları ile oluşturulan Kadın Danışma Merkezine ziyarette bulundu.

KADIN ÇOCUK 07.02.2012, 17:01
Ak Parti Denizli Milletvekili Nurcan Dalbudak , Kadın Meclisi Başkanı Ayşe Doğan’dan Kadın Danışma Merkezi hakkında bilgi aldı.

Ak Parti Denizli Milletvekili Nurcan Dalbudak , Denizli Belediyesi Kent Konseyi  Kadın Meclisi Başkanı Ayşe Doğan’dan Kadın Danışma Merkezi hakkında bilgi aldı.
Dalbudak “Sorunları yerinde incelemek ,yerinde çözüm bulmak önemli , sorunlar büyümeden Küçük hamlelerle  çözülmesi çok önemli, bu merkezlerin sayısı mutlaka artmalı”dedi.
Ak Parti Milletvekili Nurcan Dalbudak daha sonra Kent Konseyi Kadın Meclisi üyeleriyle bir araya geldi , sorunlarını dinledi.
 TBMM de yapılan 4320 sayılı Ailenin Korunmasına Dair Kanun ilgili  çalışmalar hakkında bilgi verdi ayrıca ,artık 2003 tarihinden önce tarımda çalışan kadınlarında emeklilik için müracaat edebileceklerini söyledi.
Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Ayşe Doğan Ak Parti Milletvekili Nurcan Dalbudak’a” Her zaman ki gibi bugünde yanımızda olmanızdan dolayı size teşekkürederiz”dedi

Kaynak: haberdenizli.com
Yorumlar (0)