İsmail Karateke, “Denizli sporun her dalında marka kent olacak. Vekil olarak seçilir meclise gidersem spora ve sporcuya daha çok destek verilmesi için çalışacağım” dedi.
Büyük Birlik Partisi (Büyük Birlik) Denizli Milletvekili adayı İsmail Karateke, 28. Dönem Milletvekilliği ve Cumhurbaşkanlığı Seçimlerine yönelik seçim çalışmalarına ve ziyaretlerine devam ediyor. Seçim çalışmaları kapsamında Çal ilçesini ziyaret eden İsmail Karateke, Akkent Mahallesi’nde yüzyıllardır düzenlenen ‘Mıtrık’ etkinliğine katıldı. Sokakta top oynayan çocuklarla birlikte maç yapan İsmail Karateke, “Çal ilçemize bağlı Akkent Mahallesi’nde mahalle sakinleri tarafından yüz yıllardır sürdürülen ‘Mıtrık’ etkinliğine katıldık. Çallı hemşerilerimizle ve seçmenlerimizle tekrar bir araya gelerek kucaklaştık. Çallı hemşerilerimiz her zaman partimizin ve şehit liderimiz Muhsin başkanın destekçisi olmuşlardır. İnşallah bu destek ve ilgiyle 14 Mayıs seçiminde de Çal’dan tüm sandıklardan Büyük Birlik Partimiz birinci parti olarak çıkacak.  Gittiğimiz yerde halkımız seçmenimiz bizi büyük bir ilgi ve sevgiyle karşılıyor. Tüm Denizlili hemşerilerim ve milliyetçilerin oylarını Büyük Birlik Partisi ne istiyorum.” dedi.

Sporun ve sporcunun yanında olacağım

Mahalle sokaklarında top oynayan çocuklarla maç yapan Büyük Birlik Partisi (Büyük Birlik) Denizli Milletvekili adayı İsmail Karateke, gazi mecliste sporun ve sporcunun her zaman yanında olacağını söyledi. Denizli’nin ihtiyaç duyulan tüm bölgelerine spor kompleksleri, spor salonları, sahalar yapılması için projeler hazırladıklarına dikkat çeken İsmail Karateke, “Denizli her alanda olduğu gibi sporda da marka şehir olmalı. 14 Mayıs’ta vekil olarak gazi meclise gidersem kentin sporun her alanında marka şehir olması için var gücümle çalışacağım. Parti yönetimimizle, seçim koordinasyon merkezimizle birlikte kentte spor alanında daha neler yapabiliriz, üzerinde çalışmalar yaptık. Sporun ve sporcularımızın geleceği için gerçekten çok güzel projelerimiz ortaya çıktı. Denizli’nin daha da gelişmesi, güzelliğine güzellik katması, her alanda adından söz ettirmesi için halkımızdan oy ve destek istiyoruz” dedi.
karateke-3-1karateke-4-1karateke-1-3karateke-2-2