Honaz  Kaymakamı halkın sıkıntılarını dinliyor

Honaz Kaymakamı Zafer Öz, Kaklık mahallesinde halk gününe katılarak vatandaşların sıkıntılarını ve sorunlarını dinledi. Toplantının ardından  gazi ailesi, eşi vefat etmiş, öksüz, yetim, engelli ve yaşlı vatandaşları ziyaret eden Öz, vatandaşalrın karşılaştıkları sorunları direk kamu kurum müdürlerine aktardı.

Honaz  Kaymakamı halkın sıkıntılarını dinliyor

Honaz Kaymakamı Zafer Öz, dün Kaklık Mahallesinde Halk gününe katıldı. Şehit Adem Buran Park Kahvehanesinde yapılan toplantıya kamu kurum müdürleri de katıldı. Toplantıda vatandaşların istek, şikâyet ve önerilerini dinleyen Öz, vatandaşların sorunlarının çözümü için ilgili kurum ve kuruluşlarla gerekli yazışmaların ve takibin yapılacağını söyledi.  

Daha sonra Kaklık Aile Sağlığı Merkezini, Kız Kuran Kursunu, Kaklık İlkokulunu, Kaklık Lojistik Merkezini ve Gar Şefliğini ziyaret eden Öz çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Kurum ziyaretlerinin ardından eşi vefat etmiş, öksüz,yetim, engelli ve yaşlı vatandaşları evlerinde ziyaret eden Öz, toplantıya katılmayan bu vatandaşlarında sorunlarını da dinledi.


Güncelleme Tarihi: 12 Nisan 2017, 17:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER