Honaz'ın Coşkusu Meydana Sığmadı

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Denizli’de ki her mitingine yoğun katılım sağlayan Honazlılar, dün de yine Erdoğan’ı coşkulu sloganları ile yalnız bırakmadı.

Honaz'ın Coşkusu Meydana Sığmadı

HABERDENİZLİ.COM

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın perşembe günü Denizli Özay Gönlüm Meydanı’nda gerçekleştirdiği mitinge Honazlı vatandaşlar damga vurdu.

AK Parti Honaz İlçe Başkanlığı’nın organizasyonunda ki programa AK Parti İlçe Başkanı Mesut Türkoğlu, MHP İlçe Başkanı Hüseyin Buran ve Cumhur İttifakı Honaz Belediye Başkan Adayı Turgut Devecioğlu ile birlikte, İlçe Yönetimi, Kadın ve Gençlik Kolları üyeleri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Mitinge katılan hemşehrilerine teşekkür eden Başkan Devecioğlu; “Cumhurbaşkanımız, Honazlı hemşehrilerimiz tarafından büyük bir coşku ve heyecanla karşılandı. Mitingdeki coşkulu kalabalık, kadirşinas Honazlı hemşehrilerimin Türkiye sevdalısı, mazlumların umudu, dünya lideri Erdoğan’a verdiği desteğin çok açık bir göstergesidir. Genciyle-yaşlısıyla, kadınıyla-çocuğuyla ilçemizden katılımda bulunarak miting alanında yerini alan, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a coşkulu bir şekilde destek veren, Denizlimiz için verdiği birçok müjdeyi coşkuyla alkışlayan, layıkıyla ev sahipliği yapan tüm hemşehrilerime en kalbi duygularımla teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum. Her zaman olduğu gibi bizleri yalnız bırakmayan Honazlı hemşehrilerime özellikle teşekkür ediyorum. Onlar üzerine düşeni yapmıştır. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da birlik, beraberlik ve kardeşlik içerisinde Honazımıza, Denizlimize hizmet etmeye, ülkemize katkı sunmaya devam edeceğiz" şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
BEKİR
BEKİR - 4 ay Önce

AKLINI SKTİKLEEM

SIRADAKİ HABER