Karayolu taşımacılığı nedir sorusuna, belirlenen noktalar arasında karayolu kullanılarak yapılan lojistik faaliyettir yanıtı verilebilir. Bu faaliyet kapsamında karayolu araçları kullanılıyor olup sağladığı avantajlar sonucunda dünya genelinde oldukça yaygındır. Yaygınlık oranı sayesinde geniş bir ticaret ağına sahip ola karayolu taşımacılığı farklı şirketler tarafından yapılsa da Sertrans Logistics zamanında teslim ve %99,9 hasarsızlık oranı ile öne çıkar. Sertrans Logistics, karayolu ulaşımında sunduğu geniş network bağlantısı ile yapacağı sevkiyatların planını ürün özelinde belirler. Bu sayede taşıma hizmeti sunulan malın %99,9 hasarsızlık oranı ile teslimat noktasına ulaştırılması sağlar. Tekstil alanında parkende satışa e-ticaret hizmetlerinden otomotiv sanayiye kadar farklı sektörler için karayolu taşımacılığı yapar.

Uluslararası karayolu taşımacılığı sisteminde yenilikçi bir bakış açısında sahip olan Sertrans Logistics, ithalat ve ihracat yüklerinin teslimini sağlar. İspanya, Fransa, Almanya ve İtalya gibi pek çok Avrupa ülkesine doğrudan hattı bulunur. Bu sayede gidiş ve dönüş imkanı tanıyarak zamanında teslim yapar. Sağladığı olanaklar ile beraber ekspres taşıma hizmetleri ile de sizlere avantaj sunar. Ekspres taşıma fırsatlarını kendi firmanıza ait olan komple yükler için ya da farklı şirketlere ait malların taşınmasını sağlayan parsel yük adına da tercih edebilirsiniz. Fast fashion, IO + Shuttle, MiniSpeed, Eco Speed Comfort Speed olanakları ile ticaretinize hız katar. Bu alternatifler, tır ya da minivan tipi araçlar ile karayolu taşımacılığı yapılmasını sağlarken zamanında teslim imkanı tanır.

Çözüm Odaklı Sertrans Logistics Karayolu Taşımacılığı Avantajları

Müşteri odaklı tasarıları ile değişen hizmetlere hızla uyum sağlayan Sertrans Logistics'in karayolu taşımacılığında sağladığı avantajlar şu şekilde sıralanabilir:

●      Kanun ve yönetmelikler kapsamında etik bir anlayış ile yapılan taşımacılık, mallarınızın güvenliğini sağlar. Taşıma sırasında bozulma ya da deforme gibi zararlar oluşmadan hizmet sunulur.

Caizcoin Sayesinde Blockchain Teknolojisi İslami Prensiplere Uyumlu Hale Geldi Caizcoin Sayesinde Blockchain Teknolojisi İslami Prensiplere Uyumlu Hale Geldi

●      Yenilikçi tasarıları ile teknolojik imkanlardan yararlanarak hızlı taşımacılık hizmeti sunar. Bu sayede hizmet alan sektörlerin işleyiş sürecinin hızlandırılmasına yardımcı olarak programa uyum sağlar.

●      Tedarik zincirinde gösterilen hassasiyet ve şeffaflık, belirlenen noktaya belirlenen süre zarfında teslimat sunar. Uluslararası ve yurt içi hizmet olanakları ile geniş bir ulaşım ağı sayesinde gecikme problemi ile karşılaşılmaz iken hava koşullarından etkilenme oranı oldukça azdır.

●      30 yılı aşkın süredir lojistik hizmeti sunan Sertrans Logistics uzman ve tecrübeli kadrosu ile kaliteli ve avantajlı hizmet sunar. Sağladığı avantajlı olanaklar, %99,9 hasarsızlık oranı ile ticaretiniz değer kazanmasını ve kalite seviyesinin artırılmasına olanak tanır.

Karayolu Taşımacılığı Belgeleri Nelerdir?

Hızlı lojistik hizmeti sunan karayolu taşımacılığı, esnek saatleri ve çözüm odaklı tasarıları sayesinde yaygın olan hizmetlerden biridir. Bu hizmet için bazı belgelere ihtiyaç duyulur. Bu belgelerin başında Karayolu Taşıma diğer adı ile CMR Belgesi gereklidir. CMR belgesi, taşıma işlemini yapan kişinin sorumluluklarının belirlenmesini sağlar. Aynı zamanda CMR belgesi ile beraber uluslar arası ticareti kolaylaştıran tır karnesi, gümrük muafiyeti sağlayan TR belgesi ve taşınan eşya ya da malzemeye zarar gelmediğini gösteren FIATA tesellüm belgesini ihtiyaç duyulur. Bu belgelerin yanı sıra nakliyeci makbuzu, ticari fatura, çeki listesi, A.TR dolaşım belgesi, menşe şahadetnamesi, TİO (Taşıma İşleri Organizatörü) belgesi, C2 yetki belgesi, paket postası makbuzu, nakliyeci makbuzu da gerekli olan belgelerdendir. Bu belgeler taşıma işlemi sırasında taşıyıcı ve taşıma hizmetinden yararlanan şirket arasında anlaşmanın sağlanmasına katkıda bulunarak iki tarafın da haklarını korur.

Güçlü ve kaliteli ulaşım ağı sayesinde dünya genelinde ulaşım imkanı tanıtan Sertrans Logistics ile çözüm odaklı tasarılar ve inovasyonlardan faydalanabilirsiniz. Böylelikle tam zamanında ve istediğiniz adrese yapılan teslimatlar ile ticaretinize değer kazandırabilirsiniz.