banner1029

Denizli Emniyet Müdürlüğü 10 Ocak Çalışan Gazetecilerin Gününü Kutladı

Demokrasinin temel taşlarından olan basın; Düşünce, anlatım ve haber alma özgürlüğünün en temel aracıdır. Bu anlamda kurumlarla bireyler arasında veri akışı sağlayarak demokrasinin korunması için önemli bir görev üstlenmektedir.

Denizli Emniyet Müdürlüğü 10 Ocak Çalışan Gazetecilerin Gününü Kutladı

HABERDENİZLİ.COM

Zor şartlarda dahi yaşanan gelişme ve süreçlerden toplumun haberdar olması görevini gerçekleştiren gazeteciler, kamuoyunu bilgilendirmek adına doğru haber verme, tarafsızlık, objektiflik, özel hayata ve kişilik haklarına saygı gibi değerleri içerisinde bulunduran önemli bir mesleği icra etmektedirler. Gazeteci arkadaşlarımız, vatandaşın en doğal hakkı olan zamanında, doğru ve eksiksiz bilgi almalarını sağlayarak milletin vicdanına ses olmaktadırlar.

Denizli'nin tanıtılması, sosyal, kültürel, ekonomik yönden gelişmesi ve kalkınmasında gündeme taşıdıkları konularla katkı sağlayan yaptıkları görev gereği bir anlamda kamu hizmeti ifa eden değerli basın çalışanlarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlar, ebediyete intikal eden basın çalışanlarını rahmetle anar, tüm basın çalışanlarına sağlık, mutluluk ve başarılar dileriz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
banner1243