Yüksel, Denizli Ticaret Odasını Ziyaret Etti

Denizli Milletvekili Plan ve Bütçe Komisyon Üyesi Mehmet Yüksel ve beraberinde AK Parti Merkez İlçe yönetim kurulu başkan ve üyeleri Denizli Ticaret Odası Başkanı Necdet Özer’i makamında ziyaret etti.

Yüksel, Denizli Ticaret Odasını Ziyaret Etti

Denizli Milletvekili Plan ve Bütçe Komisyon Üyesi Mehmet Yüksel ve beraberinde AK Parti Merkez İlçe yönetim kurulu başkan ve üyeleri Denizli Ticaret Odası Başkanı Necdet Özer’i makamında ziyaret etti.

Denizli Milletvekili Plan ve Bütçe Komisyon Üyesi Mehmet Yüksel, beraberinde AK Parti Denizli Merkez İlçe Başkanı Birtan Şahan ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Denizli Ticaret Odası Başkanı Necdet Özer’i makamında ziyaret etti. Ziyarete ilişkin genel bir değerlendirme yapan Milletvekili Yüksel, Denizli Ticaret Odasının Denizli'nin ve esnafın yararına başarılı işler yaptığını ve her zaman öncü bir sivil toplum kuruluşu olarak önemli adımlar attığını ifade etti. Yüksel ziyarete ilişkin değerlendirmesinde şunları ifade etti: “Denizli Ticaret Odamıza Merkez ilçe yönetim kurulu üyelerimizle birlikte nezaket ziyareti gerçekleştiriyoruz. Bilindiği gibi ilimizde kurumlar ve kuruluşlar ile sivil toplum örgütleri arasında güzel bir ahenk ve uyum var. Demokrasimizin gereği zaman zaman fikir ayrılıkları olsa da mesele Denizli'nin çıkarları olduğunda hep birlikte ortak hareket ederek neticeye gitmek adına beraber çalışmalar yapmaktayız. Denizlimiz üreten ve kendi öz değerleriyle hızla bugünlere gelen bir ilimiz olması nedeniyle müteşebbis ruha sahip sanayici, işadamı ve esnafların varlığı ve gücü dikkatlerden kaçmadığı gibi ilimizin katma değerini artıran faktörlerin de başında yer almaktadır. İlimizin ihracat da ortaya koyduğu başarı, sanayisinin hızla gelişip büyümesi ve markalaşma konusunda kat ettiği mesafe dikkatleri çekmektedir. Bu manada bakıldığında Denizli'miz ülkemiz genelinde kendini konuşturan ve adını dünya ya duyurmayı başaran bir konumuna yükselmiştir.

 

Öyle ki, dünyadaki gelişmelerin yakından takip edilmesi, uluslararası fuarlara katılım sağlanarak şehrin önündeki perdelerin açılması son derece önem arz ettiği gibi dünya pazarında ilimizin yükselişine de büyük imkânlar sunmaktadır. Denizli Ticaret Odamız bu anlamda önemli bir görevi yerine getirmekte, birçok alanda Denizli esnafına yol gösterici olduğu gibi, ahilik geleneğinin sürdürülmesi konusunda da gerekli hassasiyeti korumaktadır. Denizli Ticaret Odamızın bugüne kadar yaptığı çalışmalar ve gelecek vizyonuna baktığımızda başarılı bir kuruluş olarak milletimize dönük hizmetlerini sürdürdüğünü görmekteyiz. Denizli Ticaret Odasının benim eski görev yerim olması nedeniyle gerçekleştirdiği bu başarılı çalışmaları şahsıma da ayrıca gurur vermektedir. Bu görevi üstlenen ve başarıyla yürüten Ticaret Odamızın değerli başkanı, yönetimi ve meclisini bu ziyaretimiz vesilesiyle yürekten kutluyor, başarılarının devamını diliyor ve her zaman bize ihtiyaç duyulduğunda yanlarında olacağımızın bilinmesini istiyorum” dedi.

 


haberdenizli.com

Güncelleme Tarihi: 03 Ocak 2013, 13:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER