Yorum Türkiye Geneli Sınava Ev Sahipliği Yapıyor

Bu sene 30. yılını kutlayacak olan Denizli’nin en köklü eğitim kurumlarından Yorum Eğitim Kurumları, Türkiye Geneli deneme sınavına ev sahipliği yapacak. 9-10-11. Sınıflar için düzenlenecek sınavlar, Yorum Eğitim Kurumları’nın Çınar Kurs Merkezi ve Yenişehir Yorum Anadolu Lisesi şubelerinde ücretsiz olarak uygulanacak.

GÜNCEL 13.10.2021, 16:26
Yorum Türkiye Geneli Sınava Ev Sahipliği Yapıyor

HABERDENİZLİ.COM

Türkiye genelinde yapılacak olan Gelişim İzleme Sınavı (GİS), ücretsiz olarak tüm öğrencilerin katılabileceği ve kendi gelişimlerini en iyi şekilde gözlemleyebileceği bir sınav olarak her sene yapılıyor. Denizli’de ise Yorum Eğitim Kurumları yıllardır süregelen bu gelenekselleşmiş sınava ev sahipliği yapmaya devam ediyor. En yoğun katılımın gözlemlendiği sınavda, öğrenciler kendi düzeylerini Türkiye genelinde izleme fırsatı bulurken veliler ise bu sınav ile çocuklarının süreciyle alakalı geniş bilgiye sahip olacak.

Yorum Eğitim Kurumları adına konuşan kurucu Sabri Yıldız; “9-10-11. Sınıf öğrencilerinin pandemiden dolayı hangi durumda olduklarıyla ilgili belirsizlikler mevcut. Bu sınava giren öğrenciler eksiklerini görme fırsatı yakalayacak. Eksiği olmayan öğrenciler ise hedefine doğru ilerlerken daha net planlamalar yapabilecek.” dedi.

7 Kasım tarihinde düzenlenecek olan sınav sonrasında, Yorum Eğitim Kurumları uzman rehberlik kadrosu öğrencinin sınav analizini yaparak öğrenci ve veliye kapsamlı bir bilgi sunacak. Sınav pandemi koşullarına uygun sınıflarda, gerekli şartlar sağlanarak düzenlenecektir. Denizli’nin tüm özel ve devlet okullarında eğitim görmekte olan 9-10 ve 11. Sınıflar bu sınava katılabilir.

Sınavda yerinizi ayırtmak için iletişim numarası: 0258 265 5337

Yorumlar (0)