banner1348

Vali Hasan Karahan Güney İlçesini Ziyaret  Etti

Vali Hasan Karahan, bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Güney ilçesine gitti.

Vali Hasan Karahan Güney İlçesini Ziyaret  Etti

Haberdenizli.com

İlk olarak Güney Kaymakamlığı’nı ziyaret eden Vali Hasan Karahan, burada İçişleri Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğünün 29/06/2018 tarihli onayıyla Güney İlçesine vekaleten atanan Fatih Özcan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.  

Kaymakamlık önünde Kaymakam Vekili Fatih Özcan, Belediye Başkanı Halil Ayhan ve diğer ilçe protokol üyeleri tarafından karşılanan Vali Hasan Karahan  karşılamanın ardından Kaymakamlık Makamına geçti. Vali Hasan Karahan, Kaymakam V. Özcan’dan ilçenin ve kamu yatırımlarının son durumu hakkında bilgi aldı.

Vali Hasan Karahan Güney İlçesini Ziyaret  Etti

Daha sonra İlçe Entegre Hastanesine geçen Vali Hasan Karahan Poliklinik, Laboratuvar ve acil bölümlerinde incelemelerde bulunarak yetkililerden Hastanenin genel yapısı ve çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

Güney ilçe ziyareti kapsamında Güney Belediyesine geçen Karahan burada Güney İlçe Belediye Başkanı Halil Ayhan ve belediye personeli tarafından karşılandı. Güney Belediye Başkanı Halil Ayhan ziyarette Vali Hasan Karahan'a belediye olarak ilçede gerçekleştirdikleri hizmetlerle ilgili olarak bilgi verdi.

İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığı ziyaretlerinde de bulunan Vali Hasan Karahan, görevli güvenlik güçlerimizden ilçedeki asayiş ve diğer güvenlik durumu hakkında bilgiler aldı.

Belediye ziyaretinin ardından çaybahçesinde halkla bir araya gelerek sohbet etti. Vali Hasan Karahan İlçe sakinlerinin sorunlarını dinleyerek çözümü hakkında yetkililere talimat verdi. 

Vali Hasan Karahan Güney İlçesini Ziyaret  Etti

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER