Uğur Erdoğan: Atamızı sevgi ve saygı ile anıyoruz

Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan, 10 Kasım Atatürk’ü anma günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Erdoğan mesajında " Ulu Önderimizin izinden giderek Türkiye Cumhuriyeti’nin varlığını, birlik ve beraberliği, milletimizin bütünlüğünü hiçbir zaman hiçbir kuvvete böldürmeyeceğiz." dedi.

Uğur Erdoğan: Atamızı sevgi ve saygı ile anıyoruz

HABERDENİZLİ.COM

Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan, 10 Kasım Atatürk’ü anma günü nedeniyle bir mesaj yayınladı. Erdoğan mesajında şu ifadelere yerdi; Atamızın ebediyete intikalinin 79. yıl dönümünde O’nu sevgi ve saygı içerisinde anıyoruz. Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk yaşamı boyunca, vatanı ve milleti için zor şartlarda mücadele etmiştir. Bizler de Ulu Önderimizin izinden giderek Türkiye Cumhuriyeti’nin varlığını, birlik ve beraberliği, milletimizin bütünlüğünü hiçbir zaman hiçbir kuvvete böldürmeyeceğiz.

Denizli Ticaret Odası olarak bu uğurda, üzerimize düşen görevi yerine getirerek, her zamankinden daha çok çalışıp vatanımız ve milletimiz için büyük işler yapmanın gayreti içinde olacağız. 
Bu duygu ve düşüncelerle başta Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehitlerimizi rahmetle ve minnetle anıyoruz.


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
banner1243