Terörü Lanetliyoruz

Eğitim-Bir-Sen Denizli Şube Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada son günlerde yaşanan terör olaylarını lanetle kınadıklarını belirttiler.

GÜNCEL 09.09.2015, 09:55 15.09.2015, 11:28
Terörü Lanetliyoruz
banner1641

Eğitim-Bir-Sen Denizli Şube Başkanı Kazım Tefçi, "Ülkemizde birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz bugünlerde, yüreklerimiz Hakkari ve Iğdır’dan gelen haberle yeniden acıyla burkuldu, dağlandı. Hain terör saldırılarını kınıyor; şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine ve milletimize başsağlığı, yaralı güvenlik görevlilerimize de acil şifa diliyoruz.
Son günlerde şiddetini her geçen gün artıran hain terör saldırılarını, lanetliyor; yüzyıllarca üzerinde birlikte kardeşçe yaşadığımız topraklarımıza, birlikte yaşama isteğimize nifak tohumları ekmeye çalışanları lanetliyoruz.
Hain saldırılar kardeşliğimizi asla zayıflatmayacaktır. Gücümüzü, kardeşliğimizi muhafaza ederek bir kez daha göstereceğiz. Birliğimiz sayesinde bütün engelleri aşacağız. Bu alçakça saldırılar, milletimizin sahip olduğu birlik ve beraberliğini bundan önce olduğu gibi bundan sonra da yıkmaya yetmeyecektir.
Milletimize düşen görev sağduyulu olmak, terör örgütlerinin ve onları kurgulayan oyun kurucuların tuzağına düşmemektir. Bugün suçlama değil, sorumluluk alma vaktidir. Bugün yalan ve iftiraya sarılarak senaryoda rol alma değil, birlik olarak oyunu bozma vaktidir" dedi. 

Kaynak: haberdenizli.com
banner1640
Yorumlar (0)