Tanısı Bile Konulamayan Hastalık, Onu Hayattan Kopardı

Denizli’de çiftçi anne ile babanın 3 çocuğundan en küçüğü olan 24 yaşındaki oğulları Zafer Güngör, 3 yıldır bir türlü teşhis konulamayan hastalık nedeniyle hayatını kaybetti. Denizli, Isparta, İzmir ve Ankara’da üniversite hastanelerinde bir türlü teşhis konulamayan Güngör, solunum cihazına bağlı olarak yaşıyordu. 1 aydır yoğun bakım tedavisi gören Güngör, Pınarken Mahallesinde toprağa verildi.

GÜNCEL 06.10.2020, 18:16 13.11.2020, 09:20
Tanısı Bile Konulamayan Hastalık, Onu Hayattan Kopardı
banner1621

Zafer Güngör, 24 yaşındaydı. Şanlıurfa’da askeri görevini yaptığı sırada baş dönmesi nedeniyle rahatsızlanan ve 2017’de askerliği yarım bırakan Güngör, 3 yılda bir sürü hastaneye başvurdu. Pamukkale Üniversitesi, Ege Üniversitesi, Süleyman Demirel Üniversitesi ve Başkent Üniversitelerinde tedavi gören Güngör’e buralarda tanı konulamadı.

BAŞ DÖNMESİ İLE BAŞLADI YÜRÜYEMEDİ, KONUŞAMADI

Askerden baş dönmesi şikayeti ile gelen Güngör, 3 yıl hastane hastane gezdi, tedavi aradı ama bulamadı. Geride kalan süreçte konuşma yetisini kaybeden, yürüyemez hale gelen Güngör, son olarak solunum cihazına bağlı yaşamını sürdürdü. Durumu ağırlaşan 24 yaşındaki genç, özel bir hastanede 1 aydır devam eden tedavisinin ardından kurtarılamadı. Hayatını kaybeden genç, bugün Pınarkent Mahallesinde toprağa verildi.

EVİN EN KÜÇÜK OĞLU İDİ

Ramazan-Havane çiftçinin 3 oğlundan en küçüğü olan Güngör’ün ölümü ailesini ve yakınlarını yasak boğdu. Gencin, çevresinden hayat dolu ve sevilen birisi olduğu öğrenildi.

Yorumlar (0)