banner1348

Sürüyü Çarpıp Kaçan Şöfor Aranıyor

Çivril’de, bir aracın çarptığı sürüde 7 koyun telef oldu. Emniyet müdürlüğüne bağlı Trafik ekipleri koyunlara çarpıp kaçan araç ve sürücüsünün tespit edilip, yakalanması için çalışma başlattı.

Sürüyü Çarpıp Kaçan Şöfor Aranıyor
Dün gece saat 01.30 sularında Çivril Dinar karayolu, Kumluk mevkisinde yola çıkan, sahipleri başında olmayan koyun sürüsüne bir araç çarpıp kaçtı. Sürüdeki 7 koyun telef oldu. Tedavi edilemeyecek bir koyunda Çivril belediyesi mezbaha nesine götürülerek kesildi. Yoldan geçen diğer araç sürücüleri yoldaki telef olan koyunları görüp, durumu Zabıta ve

Çivril Belediyesi temizlik ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen Çivril Belediyesi temizlik ekipleri, telef olan koyunları yoldan kaldırdı. Yaklaşık yarım saat süreyle trafiğe kapalı kalan yol, temizlik ekiplerinin yoldaki kanları yıkamasının ardından yeniden ulaşıma açıldı.
Sürüdeki koyunlara kamyon veya TIR gibi büyük bir aracın çarpmış olabileceği üzerinde durulduğu öğrenildi. Trafik ekipleri sürüye çarpıp kaçan aracın ve sürücüsünün tespit edilip, yakalanması için çalışmaların sürdüğünü bildirdi.

Çivril Belediyesi Zabıta ekiplerinin de koyunların sahibine ulaşmak için çalışmalarına devam ettiği ifade edildi.
 

haberdenizli.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER