banner1029

Sokak çöplüğe döndü 'arayan çok, gelen yok'

Denizli'nin Pamukkale İlçesi Zeytinköy Mahallesi'nde 5101 sokak çöplerin temizlenmemesiyle birlikte adeta çöplüğe döndü.

Sokak çöplüğe döndü 'arayan çok, gelen yok'
banner1262

HABERDENİZLİ.COM

Edinilen bilgiye göre, Denizli'nin Pamukkale İlçesi'nde bulunan Zeytinköy Mahallesi'nde oturan vatandaşlar yaklaşık 1 aydır çevredeki çöplerden şikayetçi ve rahatsız. Zeytinköy Mahallesi 5101 sokakta oturan vatandaşlar durumu Pamukkale Belediyesi'ne bildirsede geri dönüş alamadıklarını belirtti.

Bir aydır mahallenin çöplüğe döndüğünü söyleyen vatandaşlar, "Çöp kamyonları geliyor ama çöp konteynerindeki çöpleri alıp gidiyorlar. Hiç sokaklara girmiyorlar bizde Pamukkale Belediyesini sokaklara girmesi için defalarca aradık ve hiç bir geri dönüş veya sonuş alamadık. Eğer böyle giderse mahalle çöplüğe dönecek. Mahalleli olarak bu durumdan şikayetçiyiz ve hiç birşey yapılmamasıda bizim için ve çoçuklar için kötü bir durum. Çöpler mahallede birike birike kötü koku ve bakteriler üretebilir mikrop kapabilirz" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
vatandaş
vatandaş - 13 ay Önce

Belediye Başkanı kendi işyerleriyle ilgileneceğine birazda pamukkaleli vatandaşların ihtiyaçları ve sorunlarıyla ilgilenirse seviniriz

SIRADAKİ HABER
banner1243

banner1241