ŞİŞİRME ANKETLERLE VATANDAŞ YÖNLENDİRİLİYOR

Saadet Partisi Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Akif Kocamanoğlu, şişirme anketlerde milletin yönlendirilmeye çalışıldığını söyledi.

GÜNCEL 18.03.2014, 09:51 18.03.2014, 09:56
ŞİŞİRME ANKETLERLE VATANDAŞ YÖNLENDİRİLİYOR
Saadet Partisi Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Akif Kocamanoğlu, şişirme anketlerde milletin yönlendirilmeye çalışıldığını söyledi. Seçim çalışmasına Çal ve Bekilli ilçelerinde devam eden Kocamanoğlu, “Maalesef şu anda ülkede öfke siyaseti, kin, kaset siyaseti hakim. Kavga, güç gösterisi üzerinden yürüyor. Ülkenin bir sulha, bir sukünete ihtiyacı vardır. Sulhun ve sukünetin adresi ise ne AKP’dir, ne CHP’dir, ne de MHP’dir. Tek bir adresi vardır, o da Saadet Partisidir.” dedi. Hizmeti rant kapısı olarak görmenin millete yapılacak en büyük kötülük olduğunu belirten Kocamanoğlu, “30 Mart’ta, iş başına geldiğimizde, su, kanal, yol, kaldırım, imar, ulaşım, temizlik, park-bahçe gibi hizmetin ulaşmadığı sokak kalmayacak. Şehir merkezinde ne varsa en kenar mahallede de aynı hizmet olacak. Su ve ulaşım gibi ücrete tabi hizmetlerde asla aşırı fiyatlandırma yapılmayacak. Ücretlerin tespitinde maliyet ve halkın geçim seviyesi birlikte dikkate alınacak. Denetimlerde keyfi uygulamalar asla yapılmayacak, denetimler, kesinlikle bir baskı aracı olarak kullanılmayacak. Tüm faaliyetlerde beldenin estetiği ve halkın ihtiyacı gözetilecektir. Bütün işler planlı ve programlı olacak yapılacaktır. Konut alanlarını geniş alanlara yayarak, bahçeli evleri yaygınlaştıracağız. Denizli’de trafik ve otopark, içinden çıkılmaz bir hale gelmiştir. Bizim yönetimimizde trafik ve otopark sorunu, öncelikli bir konu olarak ele alınıp, çözülecektir.”dedi. 
Belediyeciliğin Saadet Partisi’nin işi olduğuna dikkat çeken Kocamanoğlu “Hizmet bizim işimizdir. Belediyecilik milli görüşün, Saadet Partisi’nin işidir. Biz iktidara geldiğimiz zaman, ‘Kula hizmet, hakka ibadet’ düşüncesi ile hareket ederiz” diye konuştu.

Kaynak: haberdenizli.com
banner1640
Yorumlar (0)