Sancar'dan Zolan'a Eleştiri

CHP Denizli İl Başkanı Teoman Sancar, Denizli Büyükşehir Belediyesi araçlarının, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci'ye ait Turkuaz Otomotiv Plaza binası önündeki peyzaj çalışmalarında kullanıldığını ileri sürerek, Büyükşehir Belediye Başkanı AK Partili Osman Zolan'ı eleştirdi.

Sancar'dan Zolan'a Eleştiri
CHP Denizli İl Başkanı Teoman Sancar, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci'ye ait olan, kent çıkışında, İzmir karayolu kenarındaki Turkuaz Otomotiv Plaza inşaatında Denizli Büyükşehir Belediyesi kamyon ve iş makinelerinin özel olarak kullanıldığını ileri sürdü. Büyükşehir Belediyesi araçları ile işçilerin plaza önündeki peyzaj düzenlemesinde çalıştığını iddia eden Sancar, Başkan Osman Zolan'ı eleştirdi.PALAZA ÖNÜNDE ELEŞTİRİ

Palaza önünde açıklama yapan CHP'li Sancar, Denizli Büyükşehir Belediyesi'ne ait araçların plaza önündeki peyzaj çalışmalarında kullanıldığına dair fotoğrafların bulunduğunu belirterek, "Vatandaşlarımız telefonla bize ihbar etti. Belediyenin iş makinelerinin burada bulunmasından rahatsız oldukları ilettiler. Biz de Başkan Osman Zolan'ı, Denizli'nin Bakanı Zeybekci'nin plazasından ibaret olmadığını, bütün makinelerini buraya göndererek, açılacak okullarla ilgili bozuk yolların kaldırımların ve sokakların yapılmadığından dolayı eleştiriyoruz. Bu yandaş bir hizmet anlayışıdır. Bu hukuksuzluktur, haksızlıktır. Başkan Zolan'a vatandaşın vergileriyle burada yaptığı çalışmaları bütün Denizli'de yapmasını öneriyorum ve hakkımı helal etmiyorum. Büyükşehir'in hizmetlerini kişiye özel tahsis edemezsiniz. Bu taraflı davranışından dolayı Başkan Zolan'ı kınıyoruz. Plaza inşaatı bitmeden peyzajını bitiren başkanı kınıyoruz. Vatan ve millet için çalışmalı, vatandaş için hizmet veren belediye haline gelsinler" dedi. 


 

haberdenizli.com

Güncelleme Tarihi: 10 Eylül 2016, 18:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER