Minik Yüreklerden Anlamlı Bağış

Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin FETÖ/PDY’nin 15 Temmuz’da gerçekleştirdiği darbe kalkışmasında hainlerin kurşunlarına vücudunu siper ederek şehit düşen ve gazi olan kahramanlar için başlattığı kampanyaya bir destek de Yeni Nesil Çocuk Evi’nde eğitim gören miniklerden geldi.

Minik Yüreklerden Anlamlı Bağış
banner1262
FETÖ/PDY’nin 15 Temmuz’da gerçekleştirdiği darbe kalkışmasında hainlerin kurşunlarına vücudunu siper ederek şehit düşen ve gazi olan kahramanlar için Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin başlattığı kampanya devam ediyor. Bu kapsamda kampanyaya destek veren Yeni Nesil Çocuk Evi öğretmeni Sümeyra Öztaş, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ı ziyaret etti.

Çocuk evinde eğitim gören miniklerin bir kumbara yaparak 15 Temmuz şehitlerinin yakınları ve gazileri için katkıda bulunduklarını belirten Öztaş, toplanan paraları Başkan Zolan’a teslim etti. Minik yüreklerin anlamlı bağışı için teşekkür eden Başkan Zolan ise, Türk milletinin 7’sinden 70’ine şehit ve gazilerine sahip çıktığını ifade ederek, “15 Temmuz’da hainlerin sıktığı mermilere göğsünü siper edip tankların karşısında durarak can veren şehitlerimize ve gazilerimize bir kez daha minnet ve şükranlarımızı sunuyorum. Bu millet onları asla unutmayacaktır” diye konuştu.
 

haberdenizli.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
banner1243