MHP'li Üyelerden Protesto

MHP Pamukkale İlçe belediyesi meclis üyeleri, Diyarbakır Lice'deki bayrak indirme provokasyonunu Türk Bayraklı tişört ve şapka giyerek protesto etti.

GÜNCEL 11.06.2014, 11:32 11.06.2014, 12:06
MHP'li Üyelerden Protesto
MHP Pamukkale İlçe Belediye Meclis toplantısına MHP'li meclis üyeleri Bayraklı tişört giyerek katıldı. MHP'li üyeler meclis toplantısına Türk Bayraklı tişört ve şapka giyerek Diyarbakır Lice'de bayrağa yapılan saldırıyı protesto ettiler. MHP'nin protestosuna CHP grubu destek verdi. MHP Pamukkale İlçe Belediye Meclis Grup Başkanvekili Mahmut Çatlık, bayrağa yapılan saldırıyı kınadıklarını belirterek şöyle konuştu: "Milli namusumuzu temsil eden bayrağımızı korumaktan bihaber komutanlar yarın makamlarına gelerek silah çeken teröristler olduğunda ne yapacaktır? Çözüm ziyan olmasın kimse darılmasın yanlış anlamasın diyerek pısırıklığı devam mı ettireceklerdir? Herkes aklını başına almalıdır."

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin de bayrağa yapılan saldırıyı şiddetle kınadıklarını belirterek şunları söyledi: "Tabi ki bu saygısızlığa kayıtsız kalınamaz. Bildiğiniz gibi Başbakanımız ne gerekiyor yapılması konusunda gerekli talimatları vermiştir. Bu saldırıyı tasvip etmemiz mümkün değildir."
Kaynak: haberdenizli.com
Yorumlar (0)