Kırık Kolu İçin Ameliyata Alınan Küçük Kız Hayatını Kaybetti

Denizli Acıpayam İlçesi’nde yürekler küçük Miray için yandı.

GÜNCEL 24.09.2020, 10:59 24.09.2020, 12:27
Kırık Kolu İçin Ameliyata Alınan Küçük Kız Hayatını Kaybetti
banner1665

Edinilen bilgilere göre Acıpayam Belediyesi personeli Mehmet Ali Tokdemir’in kızı 7 yaşındaki Miray, Yassıhöyük’te bulunan dedesinin evine gitti. Oyun parkında oynarken düşen küçük Miray’ın kolu kırıldı. Ailenin izniyle hastanede ameliyata alınan küçük Miray, ameliyata alındıktan sonra yoğun bakıma alındı. 2 gün yoğun bakımda kalan Miray kendine gelemeyince Pamukkale Üniversitesi Hastanesi’ne kaldırıldı. İddialara göre, aldığı narkoz nedeniyle beynine kan gitmedi. Küçük kızın ölüm nedeni bugün yapılacak olan otopsi sonucunda belli olacak.

Acıpayam Belediye Başkanı Hulusi Şevkan sosyal medya hesabından küçük Miray’ın ölümünü paylaşarak, “Belediye personelimiz Mehmet Ali Tokdemir kardeşimizin kızı MİRAY'ı kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyoruz. Ailesine sabırlar diliyorum. Seni hiç unutmayacağız. Güle Güle Prenses.Mekanın cennet olsun” dedi.

Yorumlar (1)
Gamze gök 8 ay önce
Miray benim yeğenim bunun suçlusu kesinlikle hastanedir çocuğum değil 2gun yatmak 40dk sürecek denilen ameliyattan 2 3 saat sonra entube bir şekilde ambulansla çıktı direk sevk edip başlarından attılar sadece bir kol ameliyatı ya yavrumun başını yaktılar narkoz nedeniyle beynin oksijensiz kaldığı mr da çıktı bedelini en ağır şekilde odeyecekler